معاونت نظارت و هماهنگی
یادداشت به قلم دکتر جعفری؛
1402/2/6 چهارشنبه
اولین جلسه شورای اداری معاونت هماهنگی و نظارت با حضور جناب آقای دکتر جعفری در سال 1402 برگزار شد
دکتر جعفری معاون امور نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس و ریاست جمهوری در یادداشتی به تحلیل و تبیین توافق جمهوری اسلامی ایران و عربستان سعودی در راستای اولویت های سیاست خارجی دولت سیزدهم در ترمیم، تقویت و تجدید روابط با همسایگان پرداخت.
چند نکته درباره استیضاح وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت
دکتر قاسم جعفری معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری در  یادداشتی به حادثه تروریستی حرم شاهچراغ و شهادت جمعی از زائران حرم مطهر احمدبن موسی علیه السلام واکنش نشان داد.
معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهور با اشاره به رشادت ها و مقاومت آزادگان سرافراز ایران اسلام در دوران اسارت،‌اظهارداشت: آزادگان عزیز در دوران اسارت با مقاومت و ایستادگی صدامیان را تحقیر کردند و امروز در سنگرهای مختلف خدمت به مردم حضور و نقش مهمی ایفا می کنند.
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: با پایان یافتن دور اول دیدار و گفتگوی رئیس جمهور با تمام نمایندگان مجلس در قالب مجامع استانی در سال اول ریاست جمهوری که رکوردی بی سابقه است، اینگونه جلسات به شیوه‌های دیگر از جمله دیدار با اعضای فراکسیون ها و کمیسیون ها ادامه خواهد داشت.
پیام دکتر جعفری به مناسبت روز خبرنگار
1401/5/18 سه‌شنبه
معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری با اشاره به نطق میان دستور یکی از نمایندگان درخصوص نقره داغ کردن دولت، اظهارداشت: در هیچ کدام از اصول 177 گانه قانون اساسی و حدود 241 مفاد آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، موضوعی تحت عنوان نقره داغ کردن دولت و وزراء جزو وظایف نمایندگان عنوان نشده است.
معاون امور نظارت و هماهنگی معاونت پارلمانی ریاست جمهوری:
1401/4/22 چهارشنبه
معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری:
1401/4/22 چهارشنبه
اخبار برگزیده