1391/6/12 یکشنبه
       *سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
عناوین مهم اخبار.
حضور معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در مراسم بزرگداشت سالک توحیدی علامه حسن‌زاده آملی دکخر حسینی:آیت الله حسن زاده آملی به تمام معنا و به تعبیر رهبر معظم انقلاب علامه ذوالفنون بودند و به تفسیر، عرفان، ریاضیات، نجوم و همچنین شعر و ادبیات و رشته های گوناگون احاطه خاصی داشتند. سیدمحمد حسینی معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در مراسم بزرگداشت سالک توحیدی علامه حسن‌زاده آملی که صبح امروز در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد، گفت: آیت الله حسن زاده آملی به تمام معنا و به تعبیر رهبر معظم انقلاب علامه ذوالفنون بودند و به تفسیر، عرفان، ریاضیات، نجوم و همچنین شعر و ادبیات و رشته های گوناگون احاطه خاصی داشتند.

حسینی با اشاره به اخلاق و رفتار علامه حسن زاده آملی گفت: ایشان بسیار خوش مشرب بودند و برخورد و رفتار بسیار خوب و پسندیده ای با دیگران داشتند که آموزنده بود.

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با اشاره به دیدارهایی که با علامه حسن زاده آملی داشته، افزود: علامه آملی آثار بسیار خوب و ارزشمندی دارند که باید مورد توجه و استفاده قرار گیرد.

وی اظهار داشت: علامه حسن‌زاده آملی علیرغم کهولت سنی که در سال های پایانی عمر خود داشتند در برنامه ها و جلسات مختلف حضور پیدا می‌کردند و جلسات بسیار آموزنده ای برگزار می کردند.

حسینی با اشاره به لزوم الگوگیری از علامه حسن زاده آملی گفت: مردم و به خصوص نسل جوان و تحصیلکرده ما باید از آثار ایشان بیشتر استفاده کنند و این آثار نیاز است به زبان‌های مختلف ترجمه شود.

وی در پایان با بیان اینکه نظیر آیت الله حسن زاده آملی کم وجود دارد، گفت: امیدواریم حوزه های علمیه بتوانند افرادی مانند  آیت الله حسن زاده آملی را بیشتر به جامعه معرفی کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...