دکتر حسینی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر جزیره قشم خبر داد:
1401/12/28 یکشنبه
معاون رئیس جمهور اهتمام جدی دولت برای جلب رضایتمندی مردم با خدمت‌رسانی گسترده، جهادی و بی منت را مورد تاکید قرار داد و گفت: آمادگی قشم برای خدمت رسانی به بیش از یک میلیون گردشگر و مسافر نوروزی نوید بخش تحرک جدی در بخش گردشگری است.
معاون رئیس جمهور با تسلیت درگذشت «جواد محبت» شاعر انقلابی، مردمی، مرحوم محبت را دارای قریحه و ذوق خدادادی دانست که در جوانی پیشه معلمی در شهر و روستا را برگزید تا در پرورش نونهالان گام بر دارد و در دوران ستمشاهی در کنار دوستان و همفکرانی همچون جلال آل احمد به مبارزه پرداخت و پس از پیروزی انقلاب نیز با سردون اشعار ولایی، اخلاقی و معنوی در ترویج آموزه های الهی نقش آفرین شد.
دکتر حسینی روسای مراکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی را به حضور فعال، استفاده از ابزارها و روش های ابتکاری و حرفه ای در راستای تبیین فعالیت ها و دستاوردهای دولت مردمی فراخواند و اظهارداشت: مراکز اطلاع رسانی در کنار وظیفه سازمانی خود، وظیفه مهمتری نسبت به کلیت دولت برعهده دارند که با همگرایی، همدلی و هم افزایی در مسیر روشنگری، امیدآفرینی و اقناع افکار عمومی گام بردارند و نباید از این ماموریت مهم غفلت شود.
معاون رئیس جمهور، شورای عالی آموزش و پرورش را یک نهاد اصیل و سرمایه ملی دانست و اظهارداشت: این شورا می تواند در سیاستگذاری،‌ تنظیم و تصویت قوانین و لوایح مربوط به حوزه آموزش و پرورش و اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نظارت و آینده نگری نقش موثر و مفیدی ایفا کند.
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین جوانان و نوجوانان اظهارداشت: برگزاری برنامه ها و فعالیت هایی همانند جایزه ملی کتاب جوانان نقش موثری در ترغیب نسل جوان به سمت مطالعه و نویسندگی دارد.
دکتر حسینی در مراسم جامعه ملی یاریگران سلامت دانش آموزان:
1401/12/16 سه‌شنبه
معاون رئیس جمهور اقدامات موسسات مردم نهاد در کنار دستگاه‌های مسئول برای کمک به سلامت جسمی و روحی دانش آموزان را اقدامی ارزشمند و ماندگار توصیف کرد و گفت: فعالیت های دلسوزانه مجموعه هایی مانند موسسه ملی سلامت مرهم و ایثار و فداکاری مجاهدانه امثال دکتر کلانتر هرمز برای کمک به سلامت کودکان و دانش آموزان که برخاسته از معرفت و انگیزه دینی و الهی است باید در جامعه و بین گروه‌های مختلف نهادینه شود.
بیشتر >
1401/4/20 دوشنبه
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
گام دوم
سند تحولی دولت مردمی
گزارش راهبردی