معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و تبیین و ترسیم دستاوردهای یکساله دولت در خبرگزاری خانه ملت حضور یافت.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه سلسله دیدارهای خود با نمایندگان استان های مختلف، عصر سه شنبه میزبان نمایندگان استان سیستان و بلوچستان بود و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها ، مطالبات و نگرانی های آنان قرار گرفت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور شهدای رسانه را طلایه‌داران و پیشگامان عرصه جهاد تبیین و الگوی اصحاب رسانه توصیف کرد و گفت: اگر در دوران دفاع مقدس با جنگ نظامی و سخت وارد عرصه میدان شدیم امروز نیز وظیفه داریم با همان روحیه در عرصه جنگ نرم، جهاد و فداکاری کنیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در یادواره شهید رضا طاهرخانی وارد تاکستان شد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه های اجرایی را در دومین سال دولت، به حضور فعال و موثرتر در بررسی کارشناسانه طرح ها و تدوین لوایح متقن و مورد نیاز کشور فراخواند و اظهار داشت: معاونان و مدیران امور مجلس، در مسیر تلاش های شبانه روزی و بی وقفه دولت مردمی، حوزه نرم‌افزاری امور را بر عهده داشته و موظف اند زمینه فعالیت پرشتاب دولت در خدمت به مردم را تسهیل و روان کنند.
دیدار صمیمی دکتر حسینی با مادر شهیدان دهمیری و باقرپور در جیرفت و ارزوییه
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور رضایت شهدا و پیگیری آرمانهای آنها را در گرو رفع مشکلات مردم و تلاش برای پیشرفت و آبادانی کشور دانست و اظهار داشت: اگر روزگاری با حضور در خط مقدم جبهه ها از تمامیت ارضی کشور دفاع کردیم امروز هم وظیفه داریم مشکلات و نگرانی های معیشتی مردم را برطرف کنیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار چهره به چهره با شماری از اقشار مختلف مردم جیرفت و ارزوییه، مشکلات و مطالبات آنان را از نزدیک مورد رسیدگی قرار داد.
بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور؛
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور صبح روز جمعه در دومین روز از سفر به استان کرمان در قالب سی و یکمین و آخرین سفر استانی کاروان دولت مردمی، وارد شهرستان ارزوئیه شد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در بازدید از چندین پروژه عمرانی، صنعتی و خدماتی در جیرفت در گفت و گو با فرماندار، امام جمعه، نماینده مردم شهر و مسئولین دستگاههای اجرایی، نیازمندی ها و مشکلات مربوط به تکمیل پروژه های نیمه تمام در سطح شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
دکتر حسینی در جلسه شورای اداری شهرستان جیرفت:
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به اهتمام ویژه آیت الله رئیسی و دولت مردمی به رشد و شکوفایی استان کرمان اظهار داشت: آیت‌الله رئیسی مصمم است در چهارسال آینده، جهش و تحولی در وضعیت استان و مناطق جنوب کرمان به نفع مردم و رفع محرومیت صورت گیرد.
در جریان سی و یکمین سفر استانی و بعنوان نماینده ویژه رئیس جمهور؛
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور عصر روز پنج شنبه در راستای سی و یکمین و آخرین سفر استانی کاروان دولت مردمی همراه با رییس جمهور وارد استان کرمان شد.
توسط دکتر حسینی در برنامه صف اول شبکه خبر انجام شد؛
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با حضور در برنامه«صف اول» شبکه خبر، برنامه ها ،عملکرد ها و دستاوردهای معاونت متبوع خود در حوزه تعامل حداکثری با مجلس شورای اسلامی را تبیین و تشریح کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار:
1401/5/24 دوشنبه
دکتر سید محمد حسینی روز چهارشنبه به مناسبت روز خبرنگار در نشست با جمعی از خبرنگاران با گرامیداشت این روز با اشاره به رسالت و مسئولیت اصلی خبرنگاران و اصحاب رسانه و قلم اظهارداشت: تبیین و آگاهی بخشی از اهمیت و تاثیر بسیار زیادی برخوردار است و اگر بدرستی انجام نشود دشمنان روایت خود را در جامعه منتشر می کنند و جامعه اسلامی از ابتدای صدر اسلام و قبل از واقعه کربلا و عاشورا دچار جنگ روایت ها بود به نحوی که با تبلیغات روانی گسترده امام حسین علیه السلام را خروج کننده معرفی می کردند و بعد از واقعه جانگداز عاشورا،‌ حضرت زینب سلام الله و امام سجاد با سخنرانی و با سیره و رفتار خویش به تبیین و روشنگری پرداختند.
معاون امور مجلس رئیس جمهور با تاکید بر اینکه دولت مردمی در کنار مردم و از جنس مردم است اظهار داشت: رویکرد محوری دولت مردمی، عدالت محوری و محرومیت زدایی است و آیت الله رئیسی اهتمام خاصی بر رسیدگی به مناطق کم برخوردار و رفع مشکلات اقشار ضعیف جامعه دارد.
به منظور ارایه گزارش از عملکرد یکساله معاونت امور مجلس ریاست جمهوری؛
1401/5/19 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس امشب میهمان  برنامه تلویزیونی صف اول شبکه خبر خواهد بود و به طور مستقیم به سوالات مطرح شده پاسخ می دهد.
 دکتر سید محمد حسینی در پیامی با تقدیر از زحمات ارزنده فعالان سخت‌کوش و دلسوز عرصه اطلاع‌رسانی و تحلیل رخدادهای خبری، خبرنگاران را منادیان آگاهی و ناشران دانایی در جامعه دانست.
معاون امور مجلس رییس جمهور با اشاره به ضرورت توسعه همه جانبه مناسبات تهران – برزیلیا گفت: دو کشور ظرفیت های فراوانی برای توسعه روابط در بخش های قتصادی، تجاری، علمی و فرهنگی دارند که می تواند در راستای منافع دو ملت فعال شود.
به منظور شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید کلمبیا؛
1401/5/18 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور جدید کلمبیا وارد بوگاتا پایتخت کلمبیا شد.
با حضور دکتر حسینی انجام شد؛
1401/5/10 دوشنبه
درگاه اطلاع رسانی و پورتال جدید معاونت امور مجلس ریاست جمهوری با حضور دکتر حسینی و در حاشیه نشست معاونین پارلمانی وزارتخانه ها با کمیسیون اصل نود مجلس، رونمایی شد.
​​​​​​​معاون امور مجلس رئیس جمهور در جریان سفر به شیراز با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفت و گو کرد.
دکتر حسینی در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان فارس:
1401/5/10 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور سخنرانی در یادواره ملی سرداران امیران و ۳  هزار شهید قشقایی و بخ دعوت مجمع نمایندگان این استان، وارد شیراز شد.
معاون پارلمانی رییس جمهور از  ایجاد سازمان نظام روزنامه نگاری جمهوری اسلامی  به منظور حمایت از خبرنگاران و رفع مشکلات و دغدغه های اصحاب رسانه خبر داد و گفت: اقدامات لازم در این زمینه در کمیسیون فرهنگی دولت در حال نهایی شدن است و بزودی به هیات دولت ارائه می شود تا پس از تصویب، در قالب لایحه‌ای به مجلس  تقدیم شود.
دکترحسینی در افتتاحیه نخستین کنفرانس بین المللی رسانه، ارتباطات و حکمرانی سایبری:
1401/5/10 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور نتیجه حکمرانی سایبری در کشور را ایجاد امنیت اجتماعی، تضمین فعالیت اقتصادی مردم، ارتباطات سالم ، توسعه و تسریع در خدمات اجتماعی و البته ناامن سازی آن برای اختلالگران، شیادان اقتصادی و مفسدان دانست و گفت: یکی از تاکیدات دولت مردمی و رئیس جمهور توسعه فراگیر زیرساخت فنی و بومی کشور در حوزه فضای مجازی و دیجیتال است و شبکه ملی اطلاعات در این دولت راه اندازی خواهد شد.
معاون رئیس جمهور در مراسم امضای تفاهمنامه اجرای طرح احسان دانش:
1401/5/9 یکشنبه
آیت الله رئیسی در پیامی به یادواره سه هزار شهید ایل قشقایی:
1401/5/8 شنبه
رئیس جمهور سرداران، امیران، شهدا و علمای بزرگوار عشایر قشقایی را مظهر شکوهمند ریشه های ایمان دینی در میان ملت ایران دانست و ابراز اطمینان کرد که همچون گذشته روحیه دلیری، ظلم ستیزی و عزت آفرینی ایل قشقایی، الهام‌بخش نسل های آینده انقلاب خواهد بود و برای کشور عزیزمان، آینده‌ای درخشان و پرشکوه رقم خواهد زد.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار چهره به چهره با ده‌ها نفر از اقشار مختلف مردم شهرستان خمین، مشکلات و مطالبات آنان را شخصا مورد بررسی قرار داده و دستورات لازم را برای پیگیری مطالبات مطرح شده ارائه کرد.
در بازدید و بررسی میدانی معاون رئیس جمهور معلوم شد؛
1401/5/2 یکشنبه
 معاون امور مجلس رئیس جمهور از پروژه نیمه‌تمام احداث بیمارستان ۱۴۴ تختخوابی خمین بازدید کرد.
حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور:
1401/5/2 یکشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور از بیت حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در شهرستان خمین بازدید و بر لزوم حفظ و صیانت از آن تاکید کرد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور  مشکلات بهره برداری کامل از ظرفیت های تاریخی، فرهنگی و گردشگری شهر خمین را از نزدیک مورد بررسی قرار داد.
در جریان سفر به شهرستان خمین انجام شود؛
1401/5/2 یکشنبه
به عنوان نماینده ویژه رئیس جمهور؛
1401/5/2 یکشنبه
حضور دکتر حسینی در جشن بزرگ غدیر و اجتماع پرشور مردم شهرستان قدس/
1401/4/28 سه‌شنبه
معاون امور مجلس در مراسم بزرگ عید سعید غدیر و جشن ازدواج ساده در مصلای شهرستان قدس شرکت و سخنرانی کرد‌.
معاون رئیس جمهور در افتتاحیه مسابقات قرآنی مشکات:
1401/4/28 سه‌شنبه
دکترسید محمد حسینی در حاشیه مراسم یادواره شهید گمنام در گلزار شهدای قمصر کاشان در دیدار صمیمی با بانو حسین زاده تنها مادر چهار شهید شهر کاشان از صبر، شکیبایی و صلابت و استقامت این بانوی گرانقدر تجلیل کرد.
حضور معاون رئیس جمهور در جمع گرم و صمیمی اهالی روستای مسلم آباد و حسین آباد
1401/4/25 شنبه
دکتر سید محمد حسینی عصر جمعه در مراسم یادواره شهید گمنام و در جمع گرم و صمیمی مردم روستای مسلم آباد و حسین آباد بخش قمصر کاشان حضور یافت و همراه با مردم روستا و خانواده شهدا به خواندن دعای سمات پرداخت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور با تشریح وضعیت اقتصادی کشور و تبیین برنامه ریزی و سیاستگذاری دولت مردمی برای بهبود شرایط زندگی مردم اظهار داشت: بدون تردید با اهتمام ویژه و اقدامات جهادی و انقلابی دولت مردمی و با رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب از مشکلات عبور کرده و آینده روشنی پیشرو داریم.
دکتر حسینی در دیدار خانواده های شهید در بادرود و نطنز:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رییس‌جمهور والدین شهدا را چراغ تابناک در مسیر زندگی و هدایت جامعه توصیف کرد و گفت: در مقابل عظمت ستودنی و صلابت والدین شهیدان سر تعظیم فرود می آوریم.
دکتر حسینی در جمع زائران و مجاوران امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام در بادرود:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام را زیارت کرد.
دکتر حسینی در مراسم همایش بین‌المللی هزاره شیخ جام در تربت جام:
1401/4/25 شنبه
معاون رییس جمهور بزرگداشت و معرفی اندیشه و افکار مفاخر، اندیشمندان و علمای بزرگ را باعث شکل گیری هویت تاریخی و ملی یک ملت دانست و گفت:  امروز وظیفه داریم کاستی ها و کم کاری هایی صورت گرفته در این زمینه را جبران کرده  و نسل جوان را با فرهنگ و تاریخ و مشاهیر آشنا سازیم.
معاون رئیس‌جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی:
1401/4/25 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی مهمترین مسائل مربوط به استان و آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر استانی را مورد بررسی قرار داد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جمع پرشور مردم رودسر:
1401/4/18 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور  در آیین بزرگداشت دکتر محمد معین:
1401/4/18 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: با توجه به لزوم استقرار روشمند همکاری‌های قضائی بین جمهوری اسلامی ایران و جمهوری فدرال برزیل و با توجه به آثار مثبت ناشی از اتخاذ تدابیر و ایجاد بسترهای مناسب قانونی برای اتباع دو دولت و در راستای زمینه‌سازی برای گسترش مناسبات دو کشور و ارتقای سطح همکاری دوجانبه و تحکیم مناسبات میان آنها، قانون یاد شده مصوب گردید .
در جریان بررسی ماده واحده طرح دوفوریتی تغییر تاریخ سال مالی و پیشنهاد اصلاح کل مطروحه،عنوان شد
1401/4/6 دوشنبه
معاون نظارت و هماهنگی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری:
1401/4/4 شنبه
12345678910...>>>
اخبار برگزیده