معاون رئیس جمهور احساس مسئولیت نسبت به رفع مشکلات و گرفتاری های مردم را وظیفه همگانی به ویژه خیرین دانست و گفت: فعالیت های گسترده دولت و نظام اسلامی برای بهبود شرایط مردم، منافاتی با حضور و مشارکت افراد متمکن و خیر ندارد و همه باید برای ایجاد شرایط مطلوب در زندگی مردم بویژه افراد مستمند، احساس مسئولیت داشته باشند.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در دومین همایش بین‌المللی معرفت و رسالت حسینی:
1402/3/6 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور اخلاق و معنویت را گمشده بشر گرفتار تفکر مادی دانست و اظهار داشت: مهربانی، مودت، کمال، انسجام، عقلانیت ، انسانیت و پیشی گرفتن در خیرات در راهپیمایی اربعین موج می زند و لازم است با همت و تلاش جهادگونه، با استفاده از رسانه این ارزشهای والای انسانی را به مردم دنیا معرفی کرد و براساس این ارزشها در مسیر نیل به تمدن نوین اسلامی گام برداشت.
دکتر حسینی در جمع مسئولان بسیج اساتید دانشگاه فرهنگیان سراسر کشور:
1402/3/6 شنبه
معاون رئیس جمهور گفت: با تبعیت از توصیه و رهنمودهای امام راحل و رهبری عزیز و همدلی، همگرایی و جهاد مخلصانه می توان موانع را پشت سر گذاشت و شرایط مطلوبی در کشور ایجاد کرد، همچنان که در دوران دفاع مقدس با همین روحیه، پیروزی‌های بزرگی چون فتح خرمشهر رقم خورد.
دکتر حسینی در نمایشگاه کار دانشگاه تهران:
1402/3/4 پنجشنبه
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه روش‌های سنتی تدریس در دانشگاه ها پاسخگوی نیاز جامعه نیست و جدایی بین دانشگاه، صنعت و جامعه غیر قابل قبول است گفت: دانشگاه باید متناسب با نیاز جامعه، طراحی جدیدی انجام داده و رشته ها و حرفه های مورد نیاز کشور را به دانشجویان آموزش دهد و کارآفرینان باید تجربیات خود را در اختیار دانشجویان قرار دهند چرا که دانشگاه و شرکت های دانش بنیان نقش مهمی در رشد تولید و تحقق شعار سال دارند.
معاون رئیس جمهور، سوم خرداد را روزی سرنوشت ساز در تاریخ دفاع مقدس و جلوه‌ای زیبا از به ثمر نشستن فداکاری، جانفشانی، ایستادگی ملت ایران خواند و گفت: فتح خرمشهر با نصرت و یاری الهی به واسطه روحیه اخلاص، فداکاری، وحدت و همدلی صورت گرفت و به نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس تبدیل شد.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه برخی از رزمندگان ورزشکار حرفه‌ای بودند که در عرصه قهرمانی درخشش داشتند بقیه هم غالبا اهل ورزش و تحرک بودند که با روحیه پهلوانی در مقابله تجاوز صدامیان ایستادگی کرده و از تمامیت ارضی کشور پاسداری کردند، گفت: جوانان امروزی نیز با تاسی به دلاورمردان دوران دفاع مقدس و با غیرت، جوانمردی و شجاعت در مقابل هرگونه تعدی به مرزهای خاکی و اعتقادی می ایستند همچنان‌ که اخیرا شهید الداغی در سبزوار اجازه نداد به ناموس مردم تعدی شود.
دکتر حسینی در برنامه صبحانه ایرانی شبکه دو سیما:
1402/3/1 دوشنبه
معاون رئیس جمهور در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا قیمت بنزین در سال جاری افزایش خواهد یافت تاکید کرد: گرانی بنزین و آرد را نخواهیم داشت و کسانی که آنرا برای جلوگیری از قاچاق توصیه می کنند باید به دنبال راهکارهای دیگری در این زمینه باشند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت آیت الله رئیسی در نامه ای به رئیس مجلس، رضا مراد صحرایی را به عنوان وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش معرفی کرد.
معاون رئیس جمهور حضور ناوگروه ۸۶ نیروی دریایی ارتش در آبهای بین المللی و نمایش اقتدار ملت ایران در اقیانوس‌ها و دریاهای کره زمین را افتخار آفرین، غرور انگیز و مایه مباهات توصیف کرد و گفت: این حضور موفقیت آمیز نشات گرفته از خودباوری و اعتمادبنفس ملی است که پس از پیروزی انقلاب اسلامی در بین آحاد مردم و به ویژه جوانان شکل گرفته است.
معاون رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه کسانی که معرفتی نسبت به نقش‌آفرینی، عزت، عظمت و جایگاه والای زن مسلمان ندارند چگونه دم از زن و زندگی می‌زنند؟ اظهار داشت: زنان و دختران ایرانی الگوهای بی بدیلی مانند حضرت خدیجه، فاطمه زهرا، زینب کبری و حضرت فاطمه معصومه دارند.
دکتر حسینی در نشست صمیمی با دانشگاهیان استان آذربایجان غربی:
1402/2/30 شنبه
معاون رئیس جمهور با اشاره به تاکید آیت الله رئیسی بر ارتباط نزدیک با مردم و به ویژه نخبگان اظهار داشت: این دولت از جنس مردم است و خود را تافته جدابافته نمی داند و با حضور در شهرها و روستاها و در میان مردم، رفع مشکلات موجود را با همراهی مردم با جدیت پیگیری می کند.
دکتر حسینی در نماز جمعه ارومیه:
1402/2/30 شنبه
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دولت مردمی، تحول گرا و عدالت محور با تلاش بی وقفه و شبانه روزی رفع مشکلات مردم و جلب رضایت عمومی را با جدیت پیگیری می کند اظهار داشت: همانطور که در دوران دفاع مقدس با همدلی و هم افزایی پیروزی‌های بزرگی رقم زدیم، امروز نیز با همان روحیه می توانیم بر جنگ اقتصادی، ترکیبی و رسانه‌ای، سلطه گران و بدخواهان ملت ایران غلبه کنیم.
دکتر حسینی در دیدار با مادر ۵ شهید و والدین ۳ شهید والامقام
1402/2/27 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور با خانواده شهیدان افراسیابی و حسینجانی که به ترتیب 5 و سه فرزند خود را در راه دفاع از میهن اسلامی و آرمان های انقلاب تقدیم کرده اند، دیدار و صبر و استقامت مثال زدنی آنان را جلوه‌ای بی بدیل از فرهنگ ایثار و پایداری در مسیر حق و عدالت دانست و از آنان قدردانی کرد.
معاون رئیس جمهور در مراسم نهضت ترجمه معکوس، بایدها و نبایدها:
1402/2/27 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام جدی دولت برای شکل‌گیری نهضت ترجمه معکوس در کشور اظهار داشت: در ترجمه آثار اندیشمندان و نویسندگان کشورمان نباید فقط به زبان انگلیسی و عربی اکتفا کرد بلکه زبان های پر مخاطب از جمله چینی، اسپانیولی، فرانسوی، روسی، ترکی، هندی، اردو، اندونزیایی و نیجریه ای مورد توجه قرار بگیرد.
بازدید 6 ساعته دکتر حسینی از سی و چهارمین نمایشگاه کتاب
1402/2/27 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس به مدت 6 ساعت از سی‌وچهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب در محل مصلای تهران بازدید و در گفت و گوی صمیمی با ناشران و نویسندگان در جریان تازه های نشر و نیز مشکلات و دغدغه های آنان قرار گرفت.
معاون رئیس جمهور اهمیت معرفی و نکوداشت مفاخر و مشاهیر اقوام مختلف ایرانی را مورد تاکید قرار داد و گفت: ایران اسلامی رنگین کمانی از اقوام و مذاهب گوناگون است و معرفی و تجلیل از بزرگان و مفاخر اقوام مختلف در تقویت همبستگی اجتماعی، هویت ملی و نیز تحکیم روابط و پیوند با کشورها و ملت های منطقه مفید و مؤثر است.
دکتر حسینی در مراسم گرامیداشت شهید غیرت حمیدرضا الداغی در سبزوار:
1402/2/23 شنبه
معاون رئیس جمهور روحیه غیرت، جوانمردی، فتوت، ایثار و فداکاری را آموزه های قرآنی و سیره و سلوک اهل بیت دانست و گفت: افتخار دیار سربداران و همه مردم ایران این است که جوانانی همچون شهید حمیدرضا الداغی را در دامن خود پرورده اند  که برای دفاع و حمایت از ناموس و ارزشهای انسانی و دینی، با شجاعت و غیرت مثال زدنی تا پای جان در صحنه هستند.
همزمان با شب هفت شهادت حمید رضا الداغی؛ حضور دکتر حسینی در منزل مادر شهید الداغی و ابلاغ سلام آیت الله رئیسی
1402/2/23 شنبه
معاون رئیس جمهور با حضور در منزل مادر شهید حمید رضا الداغی در فضایی صمیمی با  اعضای خانواده این شهید والامقام دیدار و گفت وگو کرد.
دکتر حسینی در مناظره تلویزیونی:
1402/2/20 چهارشنبه
معاون رئیس جمهور گفت: عده ای با این پیش فرض با تشکیل وزارت بازرگانی مخالفت می کنند که با تشکیل این وزارتخانه حوزه تولید دچار خسارت شده و واردات بی رویه شکل می گیرد در حالیکه تمام اهتمام دولت در کنار ساماندهی وضعیت معیشتی مردم، تسهیل گری و رفع موانع رشد تولید و فعال کردن ظرفیت های گسترده بخش های صنایع، معادن و کشاورزی کشور است و با همین هدف لایحه تشکیل وزارت بازرگانی به مجلس تقدیم شده است.
دکتر حسینی در برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه سیما:
1402/2/18 دوشنبه
معاون رییس جمهور گفت: لایحه تشکیل وزارت بازرگانی امروز در کمیسیون اجتماعی مجلس و بزودی در صحن مجلس بررسی می شود و امیدواریم نمایندگان با پذیرفتن نظر کارشناسی در این زمینه و با همدلی و هم افزایی با دولت و بدون توجه به برخی از حاشیه های کاذب با قوت در مسیر تحقق شعار سال گام بردارند.
معاون امور مجلس رئیس جمهور از نماینده مردم گناباد در مجلس شورای اسلامی که در یکی از بیمارستان های تهران بستری شده است، عیادت کرد.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه موضوع تفکیک وزارت صمت و تشکیل وزارت بازرگانی موضوعی خلق الساعه نبوده و از پشتوانه علمی و تجربی چندین ساله برخوردار است، اظهارداشت: دولت با هدف نظارت و ساماندهی امور مرتبط با حوزه بازرگانی و حضور موثر در عرصه تنظیم بازار کالا و خدمات و حمایت از حقوق مردم بدنبال تشکیل وزارت بازرگانی است تا معیشت و سفره مردم سروسامان بگیرد.
دکتر حسینی در مراسم تجلیل از معلمان نمونه استان همدان:
1402/2/16 شنبه
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه شهید مطهری الگوی جامعه فرهنگیان است، اظهار داشت: شهید مطهری نیاز جامعه را به خوبی تشخیص داده و در هر حوزه ای احساس می کرد سوال و شبهه ای ایجاد شده برای جلوگیری از انحراف و سوء استفاده وارد عمل می‌شد و امروز نیازمند چنین شخصیت‌هایی هستیم.
دکتر حسینی در مراسم طرح ملی اعتلا در جمع اساتید دانشگاه آزاد همدان:
1402/2/16 شنبه
معاون رئیس جمهور برنامه ریزی برای دانش افزایی و آموزش مستمر دانشگاهیان با هدف تعالی بخشی معرفتی و فکری را اقدامی ضروری و قابل تقدیر دانست و گفت: راه اندازی طرح ملی اعتلا برای ارتقاء معرفتی، مهارتی و حرفه ای مسئولان، اساتید و کارمندان اقدامی ارزشمند است و اجرای آن در سایر دانشگاهها و مراکز آموزشی و پژوهشی می تواند آثار و برکات فراوانی در مقابله با جنگ ترکیبی دشمن و به ویژه کارزار شناختی داشته باشد.
معاون رئیس‌جمهور آشنایی با افکار و اندیشه‌های استاد شهید مرتضی مطهری را مورد تاکید قرار داد و گفت: مطالعه و آگاهی از آثار فکری و اعتقادی شهید مطهری ها می تواند در جامعه و نسل جوان در مقابل سونامی رسانه ای دشمنان که برای ایجاد شبهه در اذهان عمومی جوانان تلاش می کنند، مصونیت ایجاد کند.
معاون رئیس جمهور بهمراه معلمان و دانش آموزان با حضور در محل شهادت استاد مرتضی مطهری و نثار گل به شخصیت والای این شهید بزرگوار ادای احترام کردند.
دکتر حسینی در مراسم بزرگداشت روز معلم در دانشگاه فرهنگیان کرج:
1402/2/13 چهارشنبه
معاون رئیس‌جمهور معلم را معمار فکر و اندیشه نسل آینده کشور دانست و اظهار داشت: دولت اهتمام ویژه ای به جایگاه رفیع معلمان دارد و به دوره کم توجهی به این قشر فرهیخته پایان بخشیده است.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس با اشاره به اهتمام و تاکید دولت مبنی بر تشکیل وزارت بازرگانی اظهار داشت: دولت در راستای تسریع در اقدامات مربوط به نظارت و ساماندهی امور مرتبط با حوزه بازرگانی و تنظیم بازار کالا و خدمات و حمایت از مردم در ارتباط با بازرگانی داخلی از طریق بهسازی و اصلاح نظام اداری در ابعاد تشکیلات و سازماندهی و ساختار اداره امور کشور و با هدف اصول ارتباط، پیوستگی، همبستگی و تجانس وظایف و لزوم چابک سازی و افزایش تحرک دستگاه‌های مسئول با رعایت اصل عدم توسعه تشکیلاتی در دولت، لایحه دو فوریتی تشکیل وزارت بازرگانی را به مجلس تقدیم کرد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با تسلیت شهادت آیت الله حاج شیخ عباسعلی سلیمانی نماینده مجلس خبرگان رهبری، این عالم پارسا و داعی الی الله را منادی وحدت و طلایه‌دار جهاد تبیین و وعظ و خطابه در سنگر مسجد، حوزه، دانشگاه و جامعه دانست که پس از عمری تلاش خالصانه به آرزوی دیرینه‌اش که «نسأل الله منازل الشهداء و معایشة السعداء و مرافقة الانبیاء» بود، نائل آمد.
به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری برخی رسانه‌ها امروز به نقل از معاون رئیس جمهور در امور مجلس ادعای تغییر وزیر ورزش و جوانان را منتشر کرده اند که این موضوع کاملا کذب و بی اساس است. این موضوع صرفا گمانه زنی رسانه‌ای است و لذا این نقل قول درباره تغییر و جایجایی جناب دکتر سجادی قویا تکذیب می‌شود.
معاون رئیس جمهور وحدت و همدلی همه ارکان نظام در مسیر خدمت به مردم و رفع مشکلات کشور را مورد تاکید قرار داد و اظهارداشت: در لبیک به توصیه های مقام معظم رهبری در خصوص همدلی و هم‌افزایی روزافزون همه ارکان نظام بویژه قوای سه گانه و تمرکز بر حل مشکلات کشور به جای حاشیه سازی، شرایط به نفع مردم تغییر کرده و وضعیت بهتری بر کشور و زندگی مردم حاکم خواهد شد.
دکتر حسینی در نشست جمعیت یاران انقلاب اسلامی:
1402/1/28 دوشنبه
معاون رئیس جمهور گرایش تحولات کنونی منطقه به نفع ج.ا.ا و جبهه مقاومت را نتیجه توجه توأمان دولت مردمی به میدان و دیپلماسی دانست و گفت: این دولت بر خلاف دوره گذشته دوگانه میدان و دیپلماسی را مطرح نکرد و باور نداشت بلکه با حضور فعال در هر دو عرصه و تقویت جبهه مقاومت، زمینه‌ی تحولات کنونی را فراهم کرد.
دکتر حسینی در مراسم راهپیمایی روز قدس در شهرکرد:
1402/1/26 شنبه
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه مردم ایران همواره حامی فلسطین بوده و برای آزادی آن تلاش کرده‌اند، اظهار داشت: امروز به واسطه پایداری و پایمردی مردم ایران در دفاع از مظلومیت مردم فلسطین، آزادی قدس شریف به واقعیت نزدیک شده است و با تقویت جبهه مقاومت، بیداری ملت ها و مشکلات داخلی صهیونیست ها روند فروپاشی رژیم جعلی صهیونیستی شتاب گرفته است.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در ادامه سفر به قرچک با جمعی از فعالان حوزه فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و اعضای شورای راهبردی دفتر نماینده مردم قرچک در مجلس شورای اسلامی دیدار و پای سخنان آنان نشست.
حسینی معاون رئیس‌جمهور در دیدار با خانواده شهید میلاد حیدری:
1402/1/26 شنبه
معاون رئیس جمهور در ادامه برنامه های سفر به شهرستان قرچک با حضور در منزل شهید مدافع حرم میلاد حیدری که روز ۱۱ فروردین ماه امسال در حمله رژیم صهیونیستی به سوریه به درجه رفیع شهادت نائل آمد با مادر بزرگوار و اعضای خانواده این شهید والا مقام دیدار و از صبر و روحیه بالای آنان تجلیل کرد.
دکتر سید محمد حسینی که به دعوت نماینده مردم پاکدشت در مجلس و به منظور بازدید از ظرفیت‌های پاکدشت به این شهرستان سفر کرده بود با حضور در منزل شهید مصطفی صفری، پاکدشت را دیار مردمان اصیل،‌ غیرتمند، متدین،‌ انقلابی و ولایی توصیف کرد و با اشاره به شهدای فراوان پاکدشت در دوران دفاع مقدس و در دفاع از حرم اهل‌بیت، اظهارداشت: مردم شهرستان پاکدشت با تقدیم شهدای گرانقدر خویش ثابت کردند که هر زمان نظام اسلامی و ایران عزیز به وجود آنان در صحنه ایثار و فداکاری نیاز دارد، پیشگام و طلایه دار میدان جهاد و شهادت هستند.
معاون رئیس جمهور در نشست با فرهنگیان شهرستان پاکدشت:
1402/1/20 یکشنبه
معاون رئیس جمهور با اشاه به توجه و اهتمام ویژه دولت مردمی به حوزه آموزش و پرورش و ارتقای جایگاه و حفظ شان فرهنگیان اظهارداشت: رئیس جمهور، معاون اول و دیگر اعضای دولت مردمی، عدالت محور و تحول گرا، جایگاه ویژه و خاصی برای فرهنگیان قائل و مصمم هستند با رفع نگرانی های معیشتی و اقتصادی، شرایط مناسبی برای ارتقاء کیفیت آموزشی و بالندگی سطح علمی فراهم کنند.
معاون رئیس جمهور اهتمام جدی دولت برای تعامل و همکاری سازنده با مجلس شورای اسلامی را مورد تاکید قرار داد و گفت: دولت مردمی ،عدالت محور و تحول گرا در کنار مجلس انقلابی و ولایی مصمم هستند اقداماتی اساسی برای اجرای راهبرد و راهکارهایی که رهبر معظم انقلاب در خصوص شعار سال مطرح کردند، انجام دهند.
معاون رئیس جمهور در آیین گرامیداشت روز جمهوری اسلامی:
1402/1/14 دوشنبه
معاون رئیس جمهور روز ۱۲ فروردین را نقطه عطفی در تاریخ عزت و سرافرازی ملت ایران دانست و گفت: ملت بزرگ ایران پس از گذشت ۴۴ سال همچنان بر عهد و پیمان خود با امام راحل، نظام اسلامی و آرمانهای انقلاب پایبند است و ثابت قدم و استوار در مقابل تمامی توطئه های دشمنان ایستاده و از نظام اسلامی و مردمی، مردانه و جانانه دفاع می کند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور در دیدار با عزت الله مطهری (شاهی)، معرفی مبارزان پیش از انقلاب به نسل جوان را حائز اهمیت دانست و گفت: امروز بیش از گذشته باید نمادها و اسوه های ایثار و مقاومت ملت ایران در مبارزه با رژیم ستمشاهی را به جوانان و نوجوانان معرفی کرد تا دشمنان با شیادی جای ظالم و مظلوم را عوض نکنند.
معاون رئیس جمهور در نشست مجازی با اصحاب رسانه سراسر کشور:
1402/1/14 دوشنبه
معاون رئیس جمهور، تعامل و همکاری نزدیک اهالی رسانه با مدیران اجرایی را برای مقابله با توطئه های دشمنان موثر دانست و گفت: بر این باور هستم که اثرگذاری رسانه ها اگر از نقش مدیران اجرایی بیشتر نباشد، کمتر نیست و حتی اقدامات و برنامه های بزرگ بدون تبیین درست، آثار و نتایج مثبتی در جامعه ایجاد نمی کند. لذا ضرورت دارد مسئولان و مدیران در تعامل و همکاری نزدیک با اصحاب رسانه باشند.
دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور و دبیر کل کانون دانشگاهیان ایران اسلامی، دکتر سید شمس الدین حسینی عضو شورای مرکزی کانون و رئیس کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۲ و دکتر جعفر قادری اقتصاددان و نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی ایران در نشست وبیناری با حضور اساتید و روسای دانشگاه ها، نقش دانشگاهیان در مهار تورم و رشد تولید را تحلیل و بررسی کردند.
معاون رئیس جمهور در پیامی درگذشت والده مکرمه دکتر رستمی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها را تسلیت گفت.
دکتر حسینی در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر جزیره قشم خبر داد:
1401/12/28 یکشنبه
معاون رئیس جمهور اهتمام جدی دولت برای جلب رضایتمندی مردم با خدمت‌رسانی گسترده، جهادی و بی منت را مورد تاکید قرار داد و گفت: آمادگی قشم برای خدمت رسانی به بیش از یک میلیون گردشگر و مسافر نوروزی نوید بخش تحرک جدی در بخش گردشگری است.
معاون رئیس جمهور با تسلیت درگذشت «جواد محبت» شاعر انقلابی، مردمی، مرحوم محبت را دارای قریحه و ذوق خدادادی دانست که در جوانی پیشه معلمی در شهر و روستا را برگزید تا در پرورش نونهالان گام بر دارد و در دوران ستمشاهی در کنار دوستان و همفکرانی همچون جلال آل احمد به مبارزه پرداخت و پس از پیروزی انقلاب نیز با سردون اشعار ولایی، اخلاقی و معنوی در ترویج آموزه های الهی نقش آفرین شد.
دکتر حسینی روسای مراکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی را به حضور فعال، استفاده از ابزارها و روش های ابتکاری و حرفه ای در راستای تبیین فعالیت ها و دستاوردهای دولت مردمی فراخواند و اظهارداشت: مراکز اطلاع رسانی در کنار وظیفه سازمانی خود، وظیفه مهمتری نسبت به کلیت دولت برعهده دارند که با همگرایی، همدلی و هم افزایی در مسیر روشنگری، امیدآفرینی و اقناع افکار عمومی گام بردارند و نباید از این ماموریت مهم غفلت شود.
معاون رئیس جمهور، شورای عالی آموزش و پرورش را یک نهاد اصیل و سرمایه ملی دانست و اظهارداشت: این شورا می تواند در سیاستگذاری،‌ تنظیم و تصویت قوانین و لوایح مربوط به حوزه آموزش و پرورش و اجرای دقیق سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، نظارت و آینده نگری نقش موثر و مفیدی ایفا کند.
12345678910...>>>
اخبار برگزیده