معاون رئیس جمهور با محکوم کردن آتش زدن قرآن مجید در سوئد و هلند، توهین به اعتقادات و شخصیت‌های دینی مسلمانان را رفتاری وقیحانه، زننده و ناشایست توصیف کرد و گفت: آزادی بیان نمی تواند با کرامت انسانی در تضاد باشد و کسانی که به ساحت مقدس قرآن اهانت می کنند در حقیقت با تمام ادیان الهی و بشریت در ستیز هستند.
دکتر حسینی در مراسم تجلیل از نقش بانوان در معرفی و نگاه داشت میراث ایرانی،‌اسلامی:
1401/10/22 پنجشنبه
معاون رئیس جمهور با اشاره به جایگاه والای زن از دیدگاه دین مبین اسلام اظهارداشت: اسلام در کنار پیامبران بانوان بزرگی همچون آسیه،‌ مریم ،‌ خدیجه و فاطمه زهرا سلام الله علیها را مطرح می کند و آنان را بعنوان الگو و اسوه به جامعه بشری معرفی می نماید، در چنین شرایطی غربی ها که در طول تاریخ ظلم های فراوانی علیه بشریت و بویژه زنان مرتکب شده اند، نمی توانند آموزگار حقوق زنان و حقوق بشر باشند.
دیدارها و رایزنی‌های فشرده دکتر حسینی با مقامات و سران کشورها
1401/10/12 دوشنبه
 دکتر سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور که برای شرکت در مراسم تحلیف لولا داسیلوا رئیس جمهور جدید برزیل به این کشور سفر کرده است، در راستای سیاست متوازن دیپلماتیک دولت سیزدهم، دیدارها و رایزنی‌های فشرده ای با سران و مقامات ارشد کشورهای مختلف داشت.
برای شرکت در مراسم تحلیف رییس‌جمهور جدید برزیل؛
1401/10/11 یکشنبه
 دکتر حسینی در این سفر علاوه بر شرکت در مراسم رسمی تحلیف و ضیافت رییس جمهور جدید برزیل با برخی از روسای کشورها و مقامات ارشد حاضر در مراسم دیدار خواهد داشت.
 دکتر حسینی خاطر نشان کرد: کارآمدی فقط به معیار های مادی و اقتصادی و میزان رفاه محدود نمی شود بلکه تحقق اهداف فرهنگی، اعتقادی و معنوی را هم شامل میشود لذا حرکت در مسیر عزت، استقلال، آزادی و پایبندی به ارزشها هم از معیارهای کارآمدی نظام اسلامی محسوب می شود.
معاون رئیس جمهور در نشست پرسش و پاسخ دانشجویی در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی با موضوع دستاوردهای دولت سیزدهم، در پاسخ به سوالات دانشجویان به تبیین و تشریح برنامه ها و اقدامات دولت در 15 ماه گذشته پرداخت 
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در توئیتی درگذشت مرحوم سردار رستم قاسمی را تسلیت گفت
حضرت زهرا (س) الگوی زندگی فردی و اجتماعی مردم ایران است/ برای غلبه بر مشکلات نیازمند مدیران جان بر کف همانند مرحوم رستم قاسمی هستیم
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دانشجو باید حق طلب، ظلم ستیز، آرمانگرا و عدالت خواه باشد، اظهار داشت: امروز دانشجویان با احساس مسئولیت می توانند در ارتقای سطح علمی کشور و غلبه بر  محدودیت هایی که دشمنان ایجاد کرده اند، نقش آفرینی کنند.
دکتر حسینی در جمع دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی:
1401/9/15 سه‌شنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو و به دعوت بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل در جمع دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی حاضر شد و ضمن سخنرانی به سوالات دانشجویان در خصوص مسائل جاری کشور پاسخ داد.
تاکید دکتر حسینی و نائب رئیس مجلس ویتنام بر توسعه و تحکیم همه جانبه روابط تهران و هانوی
1401/9/14 دوشنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس و نائب رئیس مجلس ملی ویتنام، ظرفیت ها و اشتراکات بی نظیر دو کشور را مورد اشاره قرار داده و بر ضرورت شناسایی و فعال کردن آن، در راستای ارتقای سطح روابط و همکاری های دوجانبه و چند جانبه با توجه به تامین منافع دوملت مورد تاکید قرار دادند.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس به مناسبت روز دانشجو با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه های پلدختر در فضایی صمیمی و منطقی پای سوالات و مطالبات دانشجویان نشست و به آنان پاسخ داد.
معاون امور مجلس رئیس‌جمهور از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بازدید و ضمن خداقوت، از تلاش آنان در ترویج و نشر آموزه های قرآنی قدردانی کرد.
انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است. شهید مدرس به علت ایمان راسخ، روشن بینی و آزادگی الگویی تمام عیار برای نمایندگان و بلکه عموم سیاست ورزان است.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس تقویت اندیشه و گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیجی در سطوح مختلف کشور را موجب گره گشایی از مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور دانست.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در گفت و گوی صریح با برنامه مستند سرآغاز به بازخوانی هویت جوان و مدیریت جهادی و واکاوی دلایل اغتشاشات اخیر پرداخت.
معاون رئیس جمهور افزود: متاسفانه در 8 سال گذشته رخوت و سستی شدیدی بر امور اجرایی کشور حاکم بود که موجب معطل ماندن بسیاری از امور و تشدید نارضایتی مردم شده است و در چنین شرایطی دولت مردمی به رغم همه موانع و مشکلات، با جدیت بدنبال بهبود شرایط زندگی مردم و رونق اقتصادی است.
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جمع دانشجویان دانشگاه جامع امام حسین علیه السلام ضمن بیان مسائل روز کشور  به تشریح اقدامات دولت در مسیر رفع مشکلات بر جا مانده از دوره گذشته به سوالات دانشجویان پاسخ داد.
دکتر سید محمد حسینی در سخنان پیش از خطبه‌های نماز جمعه مشهد با تبیین و تشریح اهداف دشمنان در ایجاد آشوب و بلوا در کشور اظهارداشت: امروز دشمن با تمام قوا و با بکارگیری همه ابزارها و شیوه های عملیات روانی و رسانه ای به میدان آمده تا به ملت مقاوم ایران و نظام اسلامی ضربه بزند.
معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اگرچه ممکن است در عرصه حضور در صحنه مورد تهمت، افترا توهین و پرخاش قرار بگیریم اما برای اصلاح اجتماعی لازم است با شهامت و بدون واهمه و با توکل به خدا نقش خود را به خوبی ایفا کنیم.
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اینکه با روحیه جهادی و با اراده بالا می توان کارهای بزرگی در عرصه تولید و سازندگی انجام داد گفت: هیچ عاملی نمی‌توانند در عزم و اهتمام دولت مردمی برای رونق تولید و بهبود شرایط کشور وقفه ایجاد کند.
دیدار دکتر حسینی با خانواده دو شهید مدافع امنیت استان البرز
1401/8/21 شنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان بسیجی مدافع امنیت « علی اصغر بیگلو و روح الله عجمیان» که در جریان اغتشاشات اخیر استان البرز به شهادت نائل آمدند دیدار و با آنان ابراز همدردی کرد.
عیادت معاون رئیس جمهور از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران مجروح شده اند
1401/8/21 شنبه
معاون رئیس جمهور ضمن عیادت از تعدادی از بسیجیانی که توسط اغتشاشگران با سلاح گرم و سرد و سنگ، مصدوم شده اند، ایثارگری آنان در صیانت از امنیت مردم را ستودنی و قابل تقدیر دانست.
دیدار دکتر حسینی با اساتید دانشگاه فنی و حرفه ای و جمعی از دانشجویان دانشگاه تهران
1401/8/21 شنبه
دکتر حسینی : حوادث اخیر کاملاً طراحی و برنامه ریزی شده است که در بستر برخی از نارضایتی ها و بی اعتمادی انجام می شود لذا ضرورت دارد با دقت آسیب شناسی شود تا در آینده با این گونه اتفاقات مواجه نباشیم.
معاون رییس جمهور در امور مجلس با والدین شهید آرمان علی وردی طلبه بسیجی مدافع امنیت دیدار و از آنان دلجویی کرد.
دکتر حسینی : دانشگاه محیط علمی است و گفت و گو و تضارب آرا قابل قبول است و اگر منطق و استدلالی باشد، نیاز به شعار و غوغا نیست. وقتی شما در مقابل یک مسئول براحتی شعار می دهید، مشخص است در کشور آزادی وجود دارد.
دکتر حسینی به تماشای «جهان بانو» نشست
1401/8/17 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با حضور در بوستان ولایت به تماشای نمایش بزرگ میدانی «جهان بانو» به کارگردانی حسن بزرا نشست
معاون پارلمانی رئیس جمهور در جمع فرماندهان و کادر نیروی پدافند هوایی ارتش 
1401/8/15 یکشنبه
دکتر حسینی :عمده دلیل حضور گسترده مردم در مراسم یوم الله سیزده آبان در سال جاری، واکنش و اعلام برائت از عاملان حوادث اخیر بود که با حمایت و پشتیبانی امریکا و حامیانش رخ داد و همانطور که رهبر انقلاب اشاره کردند، در حوادث اخیر دست خارجی کاملا آشکار بود
دکتر حسینی در مراسم ۱۳ آبان اردبیل:
1401/8/14 شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور ۱۳ آبان را روز بیادماندنی و تاریخی در مسیر سرافرازی و استقلال ملت ایران توصیف کرد و گفت: ملت ایران در این روز ماهیت استکباری آمریکا را رسوا کرد و فریاد آزادی و عزت سر داد.
دکتر حسینی در دیدار نایب رئیس گروه دوستی پارلمانی سوریه و ایران و هیات همراه:
1401/8/11 چهارشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت و مجلس جمهوری اسلامی ایران بر تحکیم و تعمیق روزافزون روابط تهران- دمشق اظهارداشت: ظرفیت های فراوانی برای تحکیم و تعمیق سطح روابط تجاری و اقتصادی بین دو کشور وجود دارد که باید در راستای منافع دو ملت شناسایی و فعال شوند.
دکتر حسینی: دولت و مردم مصمم  به فتح قله های توسعه و تعالی در علوم مختلف هستند
معاون امور مجلس رئیس جمهور، وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مدیران دلسوز، مومن و توانمند کشور توصیف کرد و با اشاره به دانش و تجارب مدیریتی و اجرایی ارزنده دکتر زاهدی وفا اظهار داشت: ایشان در مدیریت‌های مختلف توفیقات قابل توجهی داشته است و از روحیه تحول گرایی، مردمی و جهادی برخوردار است و می تواند این وزارتخانه بسیار مهم را در ریل درست به حرکت درآورد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور که در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، در مسیر پیاده‌روی ضمن گفت‌وگو با مردم و زائران در مسیر پیاده‌روی با حضور در کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در نجف اشرف، پیگیر مسائل و مشکلات زائران شد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور تاکید کرد:
1401/6/15 سه‌شنبه
معاون رئیس جمهور با تاکید بر اهتمام دولت برای مدیریت عرضه و تقاضا در بازار خودروهای سواری و کنترل قیمت و تولید این کالا و جلوگیری از تاثیر منفی کمبود گواهی اسقاط، بر این امور اظهار داشت: دراین راستا لایحه «الحاق یک تبصره به ماده (10) قانون ساماندهی صنعت خودرو- مصوب -1401 با قید دو فوریت، تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید.
واکنش توئیتری دکتر حسینی به برداشت نادرست برخی رسانه ها از سخنانش؛
1401/6/8 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رییس جمهور به تیتر و برداشت نادرست برخی رسانه‌ها از سخنانش در پاسخ به دغدغه دانشگاهیان استان قم درباره اقدام ناصواب دولت سابق در کاهش سطح دانشگاه حضرت معصومه به دانشکده، و ادغام برخی دانشگاهها مثل دانشگاه نرجس رفسنجان واکنش نشان داد. 
معاون امور مجلس رئیس جمهور با آیت الله سید محمد سعیدی تولیت حرم مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیه و نماینده ولی فقیه در استان قم دیدار و گفت و گو کرد.
معاون رئیس جمهور در مراسم افتتاح کارخانه آریا گرانول قم:
1401/6/8 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور بر ضرورت تقویت و احیای رابطه دولت و مردم تاکید کرد و گفت: تبیین شرایطی که بر کشور حاکم بود در کنار اقدامات شبانه روزی دولت مردمی برای رفع کمبودها و گره گشایی از مشکلات مردم در تقویت روحیه امید و ارتقای سرمایه اجتماعی تاثیرگذار است.
12345678910...>>>
اخبار برگزیده