معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت بزرگداشت هفته دولت و تبیین و ترسیم دستاوردهای یکساله دولت در خبرگزاری خانه ملت حضور یافت.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه سلسله دیدارهای خود با نمایندگان استان های مختلف، عصر سه شنبه میزبان نمایندگان استان سیستان و بلوچستان بود و از نزدیک در جریان دغدغه‌ها ، مطالبات و نگرانی های آنان قرار گرفت.
معاون امور مجلس رئیس جمهور شهدای رسانه را طلایه‌داران و پیشگامان عرصه جهاد تبیین و الگوی اصحاب رسانه توصیف کرد و گفت: اگر در دوران دفاع مقدس با جنگ نظامی و سخت وارد عرصه میدان شدیم امروز نیز وظیفه داریم با همان روحیه در عرصه جنگ نرم، جهاد و فداکاری کنیم.
معاون امور مجلس رئیس جمهور به منظور شرکت و سخنرانی در یادواره شهید رضا طاهرخانی وارد تاکستان شد.
معاون امور مجلس رئیس جمهور معاونان پارلمانی وزارتخانه‌ها و دستگاه های اجرایی را در دومین سال دولت، به حضور فعال و موثرتر در بررسی کارشناسانه طرح ها و تدوین لوایح متقن و مورد نیاز کشور فراخواند و اظهار داشت: معاونان و مدیران امور مجلس، در مسیر تلاش های شبانه روزی و بی وقفه دولت مردمی، حوزه نرم‌افزاری امور را بر عهده داشته و موظف اند زمینه فعالیت پرشتاب دولت در خدمت به مردم را تسهیل و روان کنند.
دیدار صمیمی دکتر حسینی با مادر شهیدان دهمیری و باقرپور در جیرفت و ارزوییه
1401/5/24 دوشنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور رضایت شهدا و پیگیری آرمانهای آنها را در گرو رفع مشکلات مردم و تلاش برای پیشرفت و آبادانی کشور دانست و اظهار داشت: اگر روزگاری با حضور در خط مقدم جبهه ها از تمامیت ارضی کشور دفاع کردیم امروز هم وظیفه داریم مشکلات و نگرانی های معیشتی مردم را برطرف کنیم.
بیشتر >
1401/4/20 دوشنبه
مناسبتی محرم
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
گام دوم
سند تحولی دولت مردمی
گزارش راهبردی