تاکید دکتر حسینی و نائب رئیس مجلس ویتنام بر توسعه و تحکیم همه جانبه روابط تهران و هانوی
1401/9/14 دوشنبه
معاون رئیس جمهور در امور مجلس و نائب رئیس مجلس ملی ویتنام، ظرفیت ها و اشتراکات بی نظیر دو کشور را مورد اشاره قرار داده و بر ضرورت شناسایی و فعال کردن آن، در راستای ارتقای سطح روابط و همکاری های دوجانبه و چند جانبه با توجه به تامین منافع دوملت مورد تاکید قرار دادند.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس به مناسبت روز دانشجو با حضور در جمع دانشجویان دانشگاه های پلدختر در فضایی صمیمی و منطقی پای سوالات و مطالبات دانشجویان نشست و به آنان پاسخ داد.
معاون امور مجلس رئیس‌جمهور از سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور و خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) بازدید و ضمن خداقوت، از تلاش آنان در ترویج و نشر آموزه های قرآنی قدردانی کرد.
انتخاب سالروز شهادت فقیه نستوه و عالم مبارز، شهید آیت الله سیدحسن مدرس به عنوان روز مجلس، انتخابی نمادین و معنادار است. شهید مدرس به علت ایمان راسخ، روشن بینی و آزادگی الگویی تمام عیار برای نمایندگان و بلکه عموم سیاست ورزان است.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس تقویت اندیشه و گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیجی در سطوح مختلف کشور را موجب گره گشایی از مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور دانست.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس در گفت و گوی صریح با برنامه مستند سرآغاز به بازخوانی هویت جوان و مدیریت جهادی و واکاوی دلایل اغتشاشات اخیر پرداخت.
معاون رئیس جمهور افزود: متاسفانه در 8 سال گذشته رخوت و سستی شدیدی بر امور اجرایی کشور حاکم بود که موجب معطل ماندن بسیاری از امور و تشدید نارضایتی مردم شده است و در چنین شرایطی دولت مردمی به رغم همه موانع و مشکلات، با جدیت بدنبال بهبود شرایط زندگی مردم و رونق اقتصادی است.
بیشتر >
1401/4/20 دوشنبه
قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
گام دوم
سند تحولی دولت مردمی
گزارش راهبردی