در جریان سفر دکتر حسینی انجام شد:

 بررسی مشکلات و مسائل شهرستان قدس در دیدار و گفتگو با امام جمعه و مسئولین ارشد محلی

1401/4/28 سه‌شنبه
معاون امور مجلس رئیس جمهور در جریان سفر به شهرستان قدس در دیدار و گفت وگو با امام جمعه، فرماندار و مسئولین ارشد محلی و جمعی از مردم،  مسائل و مشکلات این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.
 دکتر سید محمد حسینی عصر امروز دوشنبه همزمان با عید غدیر در این دیدار، در جریان مسائل و مشکلات شهرستان و آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر استانی قرار گرفت.
 دکتر حسینی در سخنانی ضمن تبریک عید غدیر، عید اکمال دین، 
 بر اهتمام ویژه دولت برای رشد و توسعه متوازن همه مناطق کشور بر اساس ظرفیت ها و مزیت های هر منطقه تاکید کرد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور همچنین پیگیری مشکلات و راهکارهای مطرح شده در جلسه هیات دولت و از طریق مسئولین مربوطه را مورد تاکید قرار داد.
معاون پارلمانی رییس جمهور درخصوص مطالبه مطرح شده برای افزایش تعداد نمایندگان شهرستان قدس، ملارد و شهریار، اظهار داشت: این موضوع برابر با موازین قانونی متناسب با افزایش جمعیت شهرستان ها در بازه های زمانی مشخص صورت می گیرد واین از جمله مطالبات مردم مناطق مختلف کشور است و به تقسیمات کشوری ارتباط پیدا می کند که البته آن را از طریق مجلس و دولت پیگیری خواهم کرد.
 در این  دیدار حجت الاسلام و المسلمین جوکار نماینده امام جمعه شهرستان قدس و فرماندار با اشاره به ضعیف بودن زیرساخت‌های شهرستان، مشکلات و راهکارهای پیشنهادی خود را  برای تسریع در اجرای مصوبات سفر و  بهبود وضعیت شهرستان بیان کردند.
بیشتر >
اخبار برگزیده