اخبار برگزیده

دیدار دکتر حسینی با خانواده دو شهید مدافع امنیت استان البرز

دشمنان با دعوت به خشونت حداکثری و رفتار داعش مآبانه، ماهیت پلید خود را آشکار کردند

معاون رئیس جمهور در امور مجلس با خانواده شهیدان بسیجی مدافع امنیت « علی اصغر بیگلو و روح الله عجمیان» که در جریان اغتشاشات اخیر استان البرز به شهادت نائل آمدند دیدار و با آنان ابراز همدردی کرد.

دکتر سید محمد حسینی صبح امروز شنبه به همراه استاندار البرز با حضور در منزل شهیدان بیگلو و عجمیان با ابلاغ سلام گرم و صمیمی رئیس جمهور به خانواده ایشان و با ابراز تاثر شدید از فقدان این عزیزان اظهارداشت: جوانان برومند کشورمان آگاهانه این مسیر را انتخاب کرده اند و ملت ایران به آنان و خانواده هایشان که چنین فرزندان برومند و با ایمانی را در دامان خود پرورش داده اند افتخار می کند و امنیت خود را مدیون ایثار و فداکاری آنان می دانند.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه توطئه اخیر با همه فتنه های قبلی کاملا متفاوت بود گفت: اغتشاش گران در این حوادث به صورت کاملا برنامه ریزی به نهایت خشونت و بی رحمی به میدان آمده بودند و ناجوانمردانه هرکسی که در مقابلشان بود را به شهادت می رساندند اما جوانان و بسیجیان جان برکف کشورمان شجاعانه برای حفظ امنیت و آرامش خاطر مردم  در صحنه حاضر شده و با نثار خون خود  صحنه های زیبایی از ایثار را آفریدند.
دکتر حسینی با تجلیل از روحیه ایمان و توکل والدین شهیدان علی اصغر بیگلو و روح الله عجمیان گفت: به داشتن چنین خانواده هایی به خود می بالیم و قطعا این روحیه خار چشم دشمنان و همه اغتشاش گرانی است که سعی می کنند در ایمان و استقامت مردم تزلزل ایجاد کنند و بدون تردید تا زمانی که روحیه ایثار و فداکاری در جامعه زنده است دشمنان نمی توانند خدشه ای به کشورمان وارد کنند.
معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: دشمنان در حوادث اخیر با دعوت به خشونت حداکثری و رفتار داعش مآبانه اغتشاش گران ماهیت پلید آنان را برای همگان آشکار کرد.
دکتر حسینی تاکید کرد: امروز دولت مسئولیت سنگینی در استمرار راه شهیدان عزیز،‌رسیدگی به خانواده آنان که عمدتا از اقشار ضعیف و متوسط  جامعه هستند و نیز خدمت رسانی به مردم و گره گشایی از مشکلات اقتصادی مردم دارد و با همه توان در این مسیر گام بر می دارد.
 دراین دیدار والدین شهید علی اصغر بیگلو و روح الله عجمیان با ذکر خاطراتی از فرزندان شهید خود خواستار شناسایی و برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت جامعه شدند.
شهید علی اصغر بیگلو متولد سال 1381 دانشجوی رشته حسابداری بود که در اوایل اغتشاشات و  در دهه آخر ماه صفر با اصابت تیر مستقیم به شهادت نائل آمد. مادر شهید که مداح اهل بیت است  با ذکر روضه علی اصغر  گفت: من در این مصیبت حضرت زینب (س) را الگوی خود قرار دادم و به سیدالشهدا (ع) گفتم: علی اصغرم را به علی اصغرت هدیه می‌کنم و تا آخرین نفس، راه او را ادامه می‌دهم.
شهید روح الله عجمیان نیز در حالی که 27 سال سن داشت در هفته گذشته در منطقه بهشت سکینه توسط تعدادی از اغتشاش گران با ضربات چاقو به فیض شهادت رسید.
اخبار برگزیده