دکتر حسینی در جمع زائران و مجاوران امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام در بادرود:

دولت مصمم است با تلاش جهادی و انقلابی بر مشکلات غلبه کند

معاون امور مجلس رئیس جمهور آستان مقدس امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد علیهما سلام را زیارت کرد.
1401/4/25 شنبه
دکتر سید محمد حسینی روز جمعه در جریان سفر به استان اصفهان با حضور در شهرستان بادرود، در آستان مقدس آقا علی عباس و سید محمد ضمن زیارت این اماکن مقدسه به گفتگو با مردم و زوار پرداخت.
 دکتر حسینی پس از زیارت در جمع زائران و مجاوران آستان مقدس این دو امامزاده،با تبریک ایام دهه امامت و ولایت و ولادت با سعادت امام هادی علیه السلام اظهار داشت:  از امام هادی علیه السلام آثار زیادی از جمله زیارت جامعه کبیره به یادگار مانده است که همه باید آن را  با توجه به معانی و مضامین بلندش قرائت کنیم. تامل در مضامین جامعه کبیره یک دوره کامل امام‌شناسی است.
معاون رئیس جمهور در ادامه نطنز و بادرود را دیار مردمان مومن، انقلابی و ولایی دانست و اظهار داشت: مردم این دیار در ایثار و فداکاری و عشق به آرمان های انقلاب، امام راحل و رهبری عزیز، الگو و اسوه هستند.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور پیگیری درخواست ها و مطالبات مردم بادرود از جمله تکمیل زائرسرای امامزادگان را مورد تاکید قرار داد و گفت:  امروز دولت مردمی به رغم مشکلات اقتصادی که با آن مواجه است با روحیه جهادی و انقلابی در مسیر غلبه بر مشکلات و گره گشایی از دغدغه ها و نگرانی های مردم قرار دارد.
حسینی تصریح کرد: سفرهای استانی رییس جمهور  و رکورد سفر به ۲۸ استان در کمتر از یکسال، نمونه ای از تلاش بی وقفه و جهادی دولت مردمی است. دولت در این سفرها از نزدیک نیازمندیها، مشکلات و وضعیت پروژه های نیمه تمام را بررسی و با اختصاص اعتبارات لازم به دنبال رفع مشکلات بجا مانده است.
معاون رییس جمهور افزود: روند اجرای مصوبات بطور مستمر از سوی معاون اجرایی رئیس جمهور به طور دقیق پیگیری می شود و در این راه همه باید کمک کنیم که این مصوبات تحقق یابد و در خدمت مردم قرار بگیرد.
 معاون امور مجلس رئیس جمهور در ادامه با حضور در جمع خُدام و دست اندرکاران امامزادگان آقا علی عباس و سید محمد در جریان مشکلات و دغدغه های آنان قرار گرفت.
 در این مراسم حجت الاسلام والمسلمین قاسمی امام جمعه بادرود در سخنانی ضمن خیر مقدم و قدردانی از توجه ویژه دکتر حسینی در دوره وزارت ارشاد به توسعه و تقویت امور فرهنگی و دینی از جمله امامزادگان بادرود، برخی از مشکلات عمرانی بادرود و امامزادگان را مطرح کرد.
بیشتر >
اخبار برگزیده