معاون رئیس جمهور در اجتماع باشکوه مردم بیرجند در راهپیمایی ۲۲ بهمن:

مردم با لبیک به ندای رهبری عزیز، پیوند ناگسستنی خود با انقلاب را به رخ دشمنان کشاندند

معاون رئیس جمهور با تجلیل از حضور باشکوه و حماسی مردم بیرجند و سایر نقاط کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت: مردم با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب، وحدت و یکپارچگی خود را به بهترین شکل ممکن به رخ بدخواهان و دشمنان کشانده و بر عشق و پیوند ناگسستنی خود با انقلاب اسلامی تاکید کردند.
1401/11/23 یکشنبه
دکتر سید محمد حسینی در اجتماع باشکوه و حماسی مردم بیرجند در راهپیمایی ۲۲ بهمن و جشن چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی  اظهار داشت: امروز پیر و جوان، مرد و زن و کودک و نوجوان هنگامه و حماسه بی نظیری خلق کردند و انزجار خود از بدخواهان نظام اسلامی و همه کسانی که در ۴۴ سال گذشته با تحریک اختلافات قومی و مذهبی، کودتا، جنگ تحمیلی، ترور و آشوب بدنبال آسیب به نظام بودند، را اعلام کردند و با لبیک به ندای رهبر فرزانه انقلاب،  اتحاد و همبستگی و عشق و ارادت خود به آرمان های انقلاب اسلامی را به جهانیان نشان دادند.
 معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: اگرچه همواره حضور مردم در مراسم ۲۲ بهمن از اهمیت خاصی برخوردار بوده است اما امسال با توجه به فتنه انگیزی و چشم طمع دشمنان، این حضور از اهمیت مضاعفی برخوردار است و مردم با خلق حماسه باشکوه یکبار دیگر به همه دشمنان و بدخواهان و کسانی که دچار اشتباه محاسباتی شده و تصور می کردند با جنجال آفرینی و القای شبهات بی اساس می توانند ملت ایران را از انقلاب جدا کنند، نشان دادند که به اسلام، انقلاب و ایرانی بودن خود عشق می ورزند و انقلاب اسلامی را متعلق به خود می دانند.
 معاون رئیس جمهور با بیان اینکه نظام اسلامی مبتنی بر حکمت، رحمت و رافت اداره می‌شود، گفت: رهبر فرزانه انقلاب در پیروی از سیره و  آموزه های پیامبر اسلام و ائمه اطهار، متهمان و محکومین اغتشاشات اخیر را که تحت تاثیر القائات و تبلیغات منفی دشمنان تحرکاتی انجام داده بودند را مورد عفو و بخشش قرار دادند تا جوانان به آغوش مردم باز گردند.
 دکتر حسینی خاطرنشان کرد: ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی همه توطئه ها را پشت سر گذاشته و تصورات و توطئه های دشمنان برای نابودی نظام اسلامی را نقش بر آب کرده است و  با توکل به خدا و حضور فعال در صحنه، همواره پیروز بوده است.
دکتر حسینی تصریح کرد: ملت ایران  بی‌تردید با روحیه وحدت و همدلی، سختی ها و کاستی هایی که وجود دارد را جبران خواهد کرد.
معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: اخیرا برخی افراد معاند و ضد انقلاب و عناصری که درک و ارتباطی با ملت ایران ندارند، در اقدامی مضحک از وکالت دادن به کسی حرف می زنند که پدربزرگش با کودتای انگلیسی روی کار آمد و در نهایت با ذلت و حقارت برکنار و تبعید شد و پدرش با کودتای آمریکایی به سلطنت خود ادامه داد و در  دوران سلطنتش، آمریکا و انگلیس در تمام ارکان حکومت سلطه داشتند تا حدی که وزیر و وکیل با اجازه آنان تعیین می شد و خاک و امکانات کشورمان به محل تاخت و تاز آمریکا برای پیشبرد اهداف سلطه‌گرانه اش در مناطق مختلف جهان تبدیل شده بود.
 معاون رئیس‌جمهور گفت: در جریان جنگ دوم جهانی، سران سه  کشور انگلیس ، شوروی و آمریکا بدون اطلاع و حضور شاه،  کنفرانسی در تهران برگزار کرده و درباره آینده جنگ و سر نوشت جهان تصمیم گرفتند ایران برای آنان پل پیروزی شد ولی برای مردم ایران بجز قحطی و گرسنگی نتیجه ای نداشت.
دکتر حسینی خاطرنشان کرد: امروز عده‌ای بدنبال ایجاد اختلافات قومیتی، مذهبی و جنسیتی در کشور هستند اما ملت ایران بسیار هوشیارتر و بیدار تر از آن است که تحت تاثیر اینگونه نغمه های شوم، در مقابل نظام و انقلاب خود قرار بگیرد.
معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس اظهار داشت : امروز حضور باشکوه و حماسی شما مردم ایران نشان داد که ذره‌ای فاصله بین مردم و انقلاب وجود ندارد و دشمنان همچون گذشته راه به جایی نخواهد برد.
 معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه انقلاب اسلامی منشا خیر و برکات فراوانی برای مردم ایران و حتی ملت های مظلوم و آزادی‌خواه جهان بوده است، گفت:  امروز آمریکا، ارتجاع عرب و صهیونیست‌ها از دست ملت ایران عصبانی هستند برای اینکه نمی توانند مانند دوره رژیم پهلوی، چپاول و سیطره داشته باشند.
دکتر حسینی گفت: انقلاب اسلامی همه نقشه های سلطه گران را در غرب آسیا به هم ریخت و قدرت بلامنازع آنها را در عرصه بین المللی  با موشک باران پایگاه عین الاسد و هدف قرار دادن پهپاد پیشرفته آمریکایی در هم شکست و  صلابت و اقتدار خود را در برابر ابر قدرتی مثل آمریکا نشان داد.
 معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به دستاوردها و پیشرفت های کشورمان در عرصه های مختلف علمی، صنعتی و کشاورزی خاطرنشان کرد: اگر در برخی از حوزه ها با مشکلاتی مواجه هستیم بخشی از آن به خاطر تحریم ها و فشارهای ظالمانه غربی ها است و برخی نیز به خاطر رخوت و سستی هایی بود که عمدتاً در دهه ۹۰ وجود داشت و مدیران آنگونه که باید در خدمت مردم نبودند.
دکتر حسینی خاطرنشان کرد : امروز به فضل الهی قوای سه گانه و نهادهای انقلابی در کنار هم قرار دارند تا شرایط کشور متحول و مشکلات مردم یکی پس از دیگری بر طرف شود.
 معاون رئیس جمهور با تقدیر از حمایت و پشتیبانی مردم استان خراسان جنوبی از آیت الله رئیسی و دولت عدالت محور، تحول گرا و مردمی اظهار داشت : امروز برخلاف گذشته، عزم و اهتمام مضاعفی برای خدمت به مردم وجود دارد و مردم نیز حضور فعال و تاثیرگذاری در صحنه دارند و دولت به پشتوانه حضور مردم اقدامات بزرگی را در دستور کار خود قرار داده است.
 معاون رئیس جمهور گفت.  دولت در کنار مدیریت مسایل روزمره جامعه ، طرح ها و پروژه های بزرگی را در بخش های مختلف نفت و گاز، صنعت، معدن و کشاورزی  در راستای افزایش درآمدهای کشور و ایجاد اشتغال برای جوانان آغاز کرده است و با تقویت تعامل و ارتباط با کشورهای مختلف و عضویت در سازمان های منطقه ای و بین المللی بدنبال زمینه سازی برای افزابش صادرات و تامین نیازهای کشور است.
معاون رئیس جمهور در امور مجلس تاکید کرد: اگر در گذشته اعلام می کردند که نمی توانند نفت بفروشند اما امروز دولت مردمی در سایه سیاست خارجی فعال و تعامل حداکثری در حوزه سیاست خارجی، نه تنها نفت میفروشد بلکه از منابع آن برای اجرای پروژه های بزرگ استفاده می کند.
 دکتر حسینی خطاب به مردم تصریح کرد:  اطمینان داشته باشید که آیت الله رئیسی و اعضای دولت مردمی از روز اول که کار را آغاز کردند بدون وقفه در خدمت مردم و رفع مشکلات کشور در تلاش هستند یکی از دلایل آشوب های اخیر این بود که در مسیر اقدامات دولت توقف و کندی ایجاد کنند چرا که از افزایش سرمایه اجتماعی و احیاء و تقویت  اعتماد مردم و دولت احساس خطر کرده بودند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت:  در حوادث اخیر همه معاندین و گروهک های تروریستی و ضد انقلاب و برخی کشورهای غربی برای آسیب زدن به ملت ایران و نظام اسلامی تمام توان خود را به میدان آوردند اما به کوه با صلابت و مقتدر ملت ایران برخورد کرده و نتوانستند کاری از پیش ببرند و در این حوادث برخی ازسران کشورهای اروپایی با مواضعی که اتخاذ کردند، باعث رسوایی خود در بین ملت های جهان شدند.
دکتر حسینی تاکید کرد.  ملت ایران با حضور باصلابت و مقتدرانه در برابر نقشه ها و توطئه های کشورهای غربی، نشان دادند که دورانی که آنها برای ملت تصمیم  بگیرند،  به پایان رسیده است و تحت هیچ شرایطی حاضر به ارتجاع و بازگشت به عقب و قرار گرفتن در تحت سیطره اجانب نیستند.
 معاون رئیس جمهور با بیان اینکه امروز دولت و مردم در مسیر رفع مشکلات و ارتقای سطح کشور متحد و همدل هستند اظهار داشت: دولت با روحیه جهادی و انقلابی و بر اساس آمایش سرزمینی به دنبال  ایجاد توسعه متوازن در همه استان‌های کشور است و مزیت های استان خراسان جنوبی بویژه معادن را در مسیر  توسعه روز افزون استان و کشور فعال خواهد کرد.
  معاون پارلمانی رئیس جمهور  با تاکید بر اهتمام دولت برای استفاده از ظرفیت های مردم برای پیشرفت و آبادانی کشور گفت : دولت به این باور است که باید مردم و بخش خصوصی واقعی باید در همه مسائل از جمله اقتصاد و فرهنگ حضور و مشارکت فعال داشته باشند و به طور کامل از فعالیت بخش خصوصی حمایت و پشتیبانی می کند.
 دکتر حسینی خاطرنشان کرد؛ دولت با برنامه ریزی های دقیق و کارشناسی به دنبال استفاده از ظرفیت های موجود کشور برای پیشرفت و آبادانی و رفع مشکلات مردم است و در این راستا مولد سازی دارایی های دولت از جمله اقداماتی است که با تصمیم سران قوا در دستور کار قرار گرفته تا دارایی های راکد و کمتر استفاده شده دولت در مسیر اجرا و تکمیل پروژه های بزرگ و نیمه تمام قرار بگیرد.
معاون رئیس جمهور تصریح کرد : امروز ملت ایران با اجتماع باشکوه خود در اقصی نقاط کشور به دنیا نشان دادند که برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و عزت و سرافرازی خود همواره در صحنه هستند و بی تردید آینده درخشانی در انتظار ملت ایران است.
بیشتر >
اخبار برگزیده