دکتر حسینی در دیدار کارکنان و بسیجیان معاونت امور مجلس ریاست جمهوری:ضرورت تقویت گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیج برای غلبه بر مشکلات

معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس تقویت اندیشه و گفتمان بسیج و ارتقای روحیه بسیجی در سطوح مختلف کشور را موجب گره گشایی از مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور دانست.
1401/9/8 سه‌شنبه دکتر سید محمد حسینی به مناسبت هفته بسیج در دیدار کارکنان و بسیجیان معاونت امور مجلس ریاست جمهوری با تبریک و گرامیداشت این هفته، به تبیین و تشریح توصیه های نه گانه رهبر فرزانه انقلاب در دیدار بسیجیان سراسر کشور پرداخت و گفت: توجه و عمل به توصیه های رهبر معظم انقلاب در خصوص گفتمان بسیج می‌تواند اثرگذاری این درخت تنومند را افزایش داده و از توطئه های دشمنان مصون بدارد.
 معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: بسیج شجره طیبه است که اوایل پیروزی انقلاب اسلامی با نگاه ژرف و دوراندیشانه امام راحل تاسیس شد و در تمام مقاطع مهم پس از پیروزی انقلاب اسلامی از عرصه دفاع مقدس تا حوادث طبیعی همانند سیل و زلزله در کنار مردم بوده و آثار و برکات فراوانی داشته است.
 دکتر حسینی گفت: دشمنان در حوادث اخیر ، تمام امکانات و تجربیات خود را به میدان آوردند تا به تمامیت ارضی و امنیت و آسایش ملت ایران آسیب بزنند که در مقابله با این توطئه شوم نیز بسیجیان در خط مقدم حضور داشتند و با روحیه ایثار و جانفشانی، تمام خطرات را به جان خریدند تا امنیت مردم آسیب نبیند.
 معاون رئیس جمهور با اشاره به وجود دهها  شهید و مجروح در آشوب های هفته های اخیر، اظهارداشت: بسیجیان در این حوادث با دستان خالی اما با روحیه و ایمان راسخ در خط مقدم مقابله با اغتشاشگران قرار گرفتند ده‌ها نفر از آنان با برخوردهای خشن و داعش مآبانه آشوبگران به شهادت رسیده و یا مجروح شدند.
دکتر حسینی گفت: با اینکه  بسیج به قشر خاصی تعلق ندارد و از همه اقشار و طبقات اجتماعی جامعه در آن حضور دارند اما عمدتاً حتی کسانی که از قشر ضعیف و مستضعف جامعه هستند در دفاع از اسلام و پشتیبانی از ولی فقیه و نائب امام زمان در بالاترین سطح قرار دارند که  نمونه بارز آن را در حوادث اخیر ، در بصیرت مثال زدنی پدر بسیجی شهید روح‌الله عجمیان و آرمان علی وردی شاهد بودیم.
 دکتر حسینی تاکید کرد: بسیج در دوران سختی و مشکلات حضور فعال و مشکل گشایی در صحنه دارند و حضورشان برای مردم آرامش بخش است.
معاون رئیس جمهور مهمترین هدف دشمنان در حوادث اخیر را به حاشیه بردن خدمات و دستاوردهای دولت مردمی و ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه دانست و خطاب به کارکنان و بسیجیان معاونت اظهارداشت: امروز وظیفه داریم با اندیشه و تفکر بسیج در انجام بهینه مسئولیت های خویش در راستای خنثی کردن توطئه های دشمنان و پیشبرد اهداف دولت سیزدهم در خدمت رسانی همه جانبه به مردم و بهبود شرایط کشور گام های استوار برداریم .
معاون رئیس جمهور در این مراسم از بسیجیان فعال معاونت امور مجلس ریاست جمهور با اهدای لوح سپاس قدردانی کرد.

 
بیشتر >
اخبار برگزیده