اخبار برگزیده
.

معاون رئیس‌جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی:

تسریع در اجرای مصوبات سفر استانی به نفع مردم استان و زائران امام رضا (علیه السلام) است

.
.


معاون امور مجلس رئیس جمهور در دیدار استاندار خراسان رضوی مهمترین مسائل مربوط به استان و آخرین وضعیت اجرای مصوبات سفر استانی را مورد بررسی قرار داد.
دکتر سید محمد حسینی روز پنجشنبه در جریان سفر به استان خراسان رضوی در این دیدار که نماینده مردم تربت جام در مجلس شورای اسلامی نیز حضور داشت با اشاره به ظرفیت های معنوی و اقتصادی استان اظهار داشت: وجود بارگاه مطهر علی بن موسی الرضا علیه السلام در مشهد مقدس این شهر را به پایگاه نشر اندیشه امامت و ولایت در جهان اسلام تبدیل کرده است و سالانه میلیون ها نفر از ایران و سراسر جهان برای زیارت بارگاه مطهر رضوی به این استان سفر می کنند.
دکتر حسینی خاطرنشان کرد: بدون تردید هر اقدامی برای عمران و آبادانی استان خراسان رضوی به ویژه مشهد مقدس نه تنها به نفع مردم استان،  بلکه خدمتی در راستای رفاه آسایش زائران آن حضرت می باشد.
معاون رییس جمهور تاکید کرد: با توجه به جایگاه امام رضا علیه السلام در قلوب ملت ایران و ارادتمندان آن حضرت در سراسر جهان، ضرورت دارد توجه ویژه ای به توسعه استان داشت و در اجرای مصوبات استانی تسریع شود.
 در این دیدار آقای نظری استاندار خراسان رضوی گزارشی از روند اجرای مصوبات سفر استانی و برخی موانع موجود در مسیر اجرایی تعدادی از مصوبات ارائه کرد و گفت: مصمم هستیم تمام مصوبات سفر استانی را در زمانبندی تعیین شده اجرایی و عملیاتی کنیم.
در ادامه دیدار، دکتر جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تربت جام، تایباد و  باخرز در مجلس شورای اسلامی با تشکر از معاون امور مجلس رئیس جمهور برای قبول دعوت سفر به استان، به ظرفیت های حوزه انتخابیه خود اشاره کرد و گفت: این گونه سفرها در شناخت ظرفیت مناطق مختلف و تعامل و تفاهم نزدیک دولت و مجلس تاثیر زیادی دارد.
.
اخبار برگزیده