حضور دکتر حسینی در جشن بزرگ غدیر و اجتماع پرشور مردم شهرستان قدس/

دولت مردمی مصمم است آسیب های موجود در حوزه اقتصادی و معیشت مردم را با همت مضاعف برطرف کند

معاون امور مجلس در مراسم بزرگ عید سعید غدیر و جشن ازدواج ساده در مصلای شهرستان قدس شرکت و سخنرانی کرد‌.
1401/4/28 سه‌شنبه
  سید محمد حسینی روز دوشنبه در این مراسم که  که امام جمعه، فرماندار، نماینده شهرستان در مجلس شورای اسلامی، مسئولین شهری و اقشار مختلف مردم شهرستان قدس حضور داشتند در سخنانی با تقدیر از اهتمام حجت الاسلام والمسلمین جوکار امام جمعه به ارتباط با جوانان و فعالیت‌های فرهنگی و فراهم ساختن برگزاری مراسم ازدواج آسان، بر فرهنگ سازی و  ترویج ازدواج آسان جوانان تاکید کرد.
معاون رئیس جمهور در ادامه با تبریک عید سعید غدیر، افزایش معرفت و شناخت نسبت به سیره و سلوک امام علی علیه السلام و حرکت در مسیر ائمه اطهار را حائز اهمیت دانست و گفت: همه باید تلاش کنیم با تهذیب نفس و تلاش و مجاهدت در مسیر  اهداف و آرمان های امامان معصوم حرکت کنیم.
 معاون رئیس جمهور با ذکر آیات مربوط به غدیر و نیز دیدگاه‌ و نظرات شماری از اندیشمندان و علمای اهل سنت و سایر ادیان توحیدی در خصوص تجلیل از جایگاه و عظمت امیرالمومنین علیه السلام، اظهار داشت: امیرالمومنین علی علیه السلام از چنان  فضائل و کرامات برجسته‌ای برخوردار است که همه در مقابل آن سر تعظیم فرود آوردند. معاون پارلمانی رئیس جمهور افتخار جمهوری اسلامی ایران را حرکت در مسیر  تحقق حکومت علوی دانست و  گفت: انقلاب اسلامی از ابتدای پیروزی، بدنبال اهداف و آرمان‌های حکومت علوی از جمله اجرای عدالت، حمایت از محرومان، دفاع از مظلوم و ظلم ستیزی بوده است.
حسینی خاطرنشان کرد: امروز جمهوری اسلامی به چنان اقتدار و عزتی رسیده است که دشمنان دیگر دم از گزینه نظامی و  تهدید ایران اسلامی نمی زنند و دولت مردمی با عزو و همت مضاعف مصمم است بر چالش‌ها و آسیب های موجود در حوزه اقتصاد و معیشت مردم فائق آید.
 حسینی افزود: متاسفانه در دو دوره قبلی مشکلات و کمبود های زیادی روی هم انباشته شده است و امروز آیت الله رئیسی به عنوان رئیس جمهور انقلابی، ولایی و مردمی همه دستگاه های اجرایی را به کار گرفته است تا مشکلات معیشتی مردم را با اصلاح ساختار اقتصادی برطرف کنند.
 معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطرنشان کرد:  کشورمان از ظرفیت های زیادی برخوردار است که با فعال کردن آن می توان بسیاری از مشکلات را برطرف کرد. برخورداری از ۱۵ کشور همسایه از جمله این ظرفیت‌ها است که دولت مردمی تعامل سازنده و حداکثری با همه همسایگان را آغاز کرده است به نحوی که سطح روابط کشورمان طی ماه های اخیر  رشد چشمگیری یافته است.
حسینی تاکید کرد: اگر غربی‌ها به دنبال منزوی ساختن ملت ایران هستند ما نیز دست روی دست نمی گذاریم و مصمم هستیم با برقراری روابط گسترده با کشورهای دوست و همسایه و نیز افزایش سطح همکاری با سازمان های مهم اقتصادی منطقه ای و بین المللی همچون شانگهای، ترفند غربی‌ها در انزوای ملت ایران را با شکست مواجه کنیم.
حسینی گفت : دولت مردمی به دنبال تقویت مراکز تولیدی، تکمیل زیرساخت ها، افزایش سرمایه گذاری در حوزه های مختلف از جمله نفت و انرژی است تا درآمد کشور افزایش یابد.
معاون رئیس جمهور تاکید کرد: دولت در کنار تلاش برای رفع مشکلات روزمره مردم، تکمیل پروژه هایی را که چندین سال معطل مانده آغاز کرده است تا این پروژه ها به بهره‌برداری برسد.
 در این جشن باشکوه با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور، مراسم عقد و جشن ازدواج دو زوج حافظ کل قرآن در فضای پر شور و همراه با مولودی خوانی برگزار شد.
بیشتر >
اخبار برگزیده