دیدار دکتر حسینی با نماینده ولی فقیه در استان فارس

​​​​​​​معاون امور مجلس رئیس جمهور در جریان سفر به شیراز با آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفت و گو کرد.
1401/5/10 دوشنبه
 دکتر سید محمد حسینی، معاون رئیس جمهور در این دیدار با ارائه گزارشی از برنامه های دولت برای رفع مشکلات مردم و دستاوردهایی که تاکنون حاصل شده است اظهار داشت: آیت الله رئیسی و مجموعه دولت با روحیه انقلابی و بی‌وقفه در حال تلاش هستند تا ضمن جبران کمبود های گذشته، تحولی در بخش های مختلف ایجاد کنند.
 معاون رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و گردشگری استان فارس و شهر شیراز گفت: دولت در قالب سفرهای استانی مصوبات خوبی برای رفع مشکلات و ایجاد شتاب در توسعه و آبادانی استان داشته و مصمم است تمام مصوبات  در زمانبندی مشخص  اجرایی شده و در خدمت مردم استان قرار بگیرد.
 آیت الله دژکام نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز در این دیدار با قدردانی از روحیه مردمی و جهادی آیت الله رئیسی اظهار داشت: حضور رئیس جمهور و اعضای دولت بین مردم آثار و برکات فراوانی دارد و گشایش های زیادی ایجاد شده و قطعا در این مسیر اعتماد مردم سرمایه ارزشمندی است که می تواند در رفع مشکلات نقش موثری داشته باشد.
آیت الله دژکام توجه به جایگاه حرم حضرت احمدبن موسی (شاهچراغ) به عنوان سومین حرم اهل بیت عصمت و طهارت در ایران را مورد تاکید قرار داد و تاکید کرد: این ویژگی باید در خصوص اختصاص اعتبارات و ساماندهی بافت فرسوده اطراف حرم مورد توجه قرار بگیرد. 
نماینده ولی فقیه در استان در ادامه برخی از پروژه‌های نیمه تمام استان را مورد اشاره قرار داده و خواستار پیگیری رفع مشکلات آن توسط دکتر حسینی شد.
بیشتر >
اخبار برگزیده