دکتر حسینی در جمع پرشور و صمیمی مردم لیلان استان آذربایجان شرقی:

رمز پیروزی و استمرار انقلاب اسلامی حضور فعال و احساس مسئولیت مردم در صحنه‌های مختلف است

معاون رئیس جمهور با بیان اینکه احساس مسئولیت مردم و حضور در صحنه رمز استمرار و اقتدار انقلاب اسلامی اظهار داشت: بدون تردید اگر دست به دست هم بدهیم می توانیم گام‌های بلندی برای رفع مشکلات و پیشرفت و آبادانی روز افزون کشور بر داریم و در این مسیر دشمنان همانند ۴۴ سال گذشته راه به جایی نخواهد برد.
1401/11/13 پنجشنبه
دکتر سید محمد حسینی به مناسبت ایام الله دهه فجر و بنا به دعوت نماینده مردم ملکان، لیلان و مبارک شهر استان آذربایجان شرقی با حضور در جمع پرشور مردم لیلان و روستاهای اطراف در مسجد جامع با تبریک ایام الله دهه فجر و با ابلاغ سلام گرم و صمیمی آیت الله رئیسی گفت: دولت سیزدهم، دولتی مردمی، تحول گرا و عدالت محور است که خدمت خالصانه و صادقانه به مردم را در پیش گرفته و در یک سال و نیم گذشته به رغم تمامی موانع و کارشکنی های دشمنان و بدخواهان، اقدامات متعدد و متنوعی را برای رفع مشکلات مردم انجام داده و این روند با قوت ادامه دارد.
معاون رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: امروز دولت مردمی در کنار توجه به مسائل روزمره و جاری مردم، پروژه های بزرگی را در عرصه های مختلف صنعتی، معدن، نفت و گاز آغاز کرده است که در میان مدت و بلند مدت آثار و برکات آن شامل حال مردم خواهد شد.
 دکتر حسینی گفت: در ایام دهه فجر هزاران پروژه در نقاط مختلف کشور به بهره برداری رسیده و در اختیار مردم قرار خواهد گرفت و همه این تلاش ها نشان دهنده عزم راسخ دولت مردمی برای گره گشایی از مشکلات و خدمت به مردم است و دولت مصمم است با حمایت و همکاری مردم و با توجه به هدایت ها و رهنمودهای رهبر معظم انقلاب کمبود ها و وقفه ای که در دهه ۹۰ به وجود آمده را جبران کند.
معاون رئیس جمهور با بیان اینکه دولت همه توان کارشناسی کشور را بسیج کرده و با استفاده از همه ظرفیت‌ها و با تدوین سند تحول و برنامه پنجساله هفتم  توسعه مسیر رفع مشکلات را در پیش گرفته است، گفت:  اعضای دولت مشکلات و گرفتاری های اقتصادی و معیشتی مردم را به خوبی لمس می کنند چرا که در میان مردم بوده و از درون آنها برخاسته اند و اینکه به رغم همه تلاش‌های شبانه‌روزی و بی‌وقفه دولت مردمی همچنان شاهد برخی مشکلات اقتصادی هستیم به خاطر حجم بالای کمبود ها و مشکلات انباشته شده فراوانی است که از گذشته به جا مانده است اما با این وجود به فضل الهی با استمرار روند خدمت‌رسانی شاهد تحول و بهبود شرایط خواهیم بود.
 معاون رئیس جمهور با بیان اینکه اعضای دولت در همه سختی‌ها و مشکلات، همراه و در کنار مردم هستند خاطرنشان کرد: در زلزله ای که در اخیراً در خوی رخ داد همان شب وزیر کشور، رئیس هلال احمر و مسئولین مربوطه در محل حادثه حاضر شدند و در کمتر از ۵ ساعت آوار  برداری انجام شد و کسی زیر آوار نماند و دولت همه توان خود را به کار گرفته تا مشکلات مردم زلزله زده را برطرف کند، در سفر معاون اول رئیس جمهور هم به صورت میدانی مسائل بررسی و کوتاهی ها شفاف بیان و برای تقویت امداد رسانی ها اقدام شد، این در حالی است که چند سال قبل وقتی در استان گلستان سیل جاری شد تا مدتی از مسئولین دولتی و استانی خبری نبود.
 دکتر حسینی خطاب به مردم تاکید کرد: اطمینان داشته باشید که دولتمردان با روحیه جهادی و انقلابی از هیچ کوششی برای پاسخ مطالبات و رفع نیازمندی های  شما دریغ نخواهد کرد.
 دکتر حسینی در ادامه در پاسخ به مطالبات امام جمعه و مردم لیلان با بیان اینکه نماینده شما در مجلس شورای اسلامی با دغدغه مندی مطالبه ها را با جدیت پیگیری می کند اظهار داشت: به سهم خودم این خواسته های معقول و منطقی را پیگیری خواهم کرد.
 دکتر حسینی تصریح کرد؛ مردم ایران با اتحاد و همدلی به رغم همه مشکلات موجود در طی ۴۴ سال گذشته، با همه توان در مقابل مخالفان و دشمنان، راست قامت و استوار ایستادند و نه‌تنها از عزت و اقتدار خود بلکه از حق مظلومان جهان نیز دفاع کردند و همچنان مصمم است این مسیر نورانی را با قدرت ادامه دهد.
در این مراسم امام جمعه، فرماندار و نماینده مردم ملکان و لیلان در مجلس شورای اسلامی در سخنانی گزارشی از آخرین وضعیت زیرساخت های بخش لیلان و شهرستان ملکان ارائه دادند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در جریان این سفر همچنین از برخی از پروژه‌ها و طرح‌های نیمه تمام شهرستان ملکان و لیلان از جمله، طرح های زیربنایی لیلان، سد لیلان چای و کارخانه ذوب آهن ملکان بازدید کرد و با گزارش و توضیحات نماینده مجلس، فرماندار و مسئولین مربوطه در جریان مشکلات و موانع موجود در مسیر تکمیل این پروژه ها قرار گرفت.
بیشتر >
اخبار برگزیده