*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مجلس.
1
اشتغالزایی ماحصل روان‌سازی فرآیندهای اداری علی اکبر کریمی در گفت‌و‌گو خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تصویب کلیات طرح« تسهیل صدور مجوزهای کسب و کارها»، گفت: در این طرح برخی موانع موجود در مسیر کسب و کارها رفع شده و از ایجاد انحصار در مشاغل جلوگیری خواهد شد و فرصتی فراهم می‌شود که افراد بتوانند در فضایی سالم با یکدیگر رقابت کنند.
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: از آنجا که اکنون بوروکراسی سنگینی بر صدور مجوزهای کسب و کار حاکم است، تلاش شده در طرح تسهیل صدور مجوزهای کسب و کارها، فرآیندهای اداری مربوط به صدور مجوزها کاهش یابد.
این نماینده مردم در مجلس یازدهم یکی از موانع اصلی کسب و کار و رونق تولید در کشور را طولانی بودن فرآیند صدور مجوزها دانست و ادامه داد: محور و ماهیت اصلی طرح مذکور، تسهیل در صدور مجوزها و ایجاد شفافیت در این حوزه است که این امر موجب اشتغالزایی می‌شود.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: هرچند ممکن است طرح«تسهیل صدور مجوزهای کسب و کارها» ایراداتی داشته باشد، اما تلاش می‌شود در جریان بررسی جزئیات از طریق پیشنهادات و نقطه نظرات نمایندگان این موضوعات رفع شود تا قانونی مفید برای بهبود وضعیت کسب و کارها تصویب شود./
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...