*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مجلس.
1
در نشست خبری مشترک سران قوا؛ لاریجانی: نگاه قوا در مسائل حساس کشور به هم نزدیک است رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: نگاه های مسئولان برای حل مشکلات کشور به هم نزدیک است و در نشست مشترک قوا نیز در خصوص سازوکارهایی بحث شد تا برای پیگیری امور به حل نزدیک تر شویم.
به گزارش ایرنا، علی لاریجانی امروز- یکشنبه- در نشست خبری مشترک سران قوا ضمن قدردانی از قوه مجریه و قوه قضائیه برای قبول دعوت مجلس برای این نشست گفت: اقدام خوبی بود که همه امنای کشور در این شرایط حساس در این جلسه حضور داشتند و همان طور که بحث شد مسائل حساس و مهم مردم مورد بحث قرار گرفت.
رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود: در این جلسه متوجه شدیم که نگاه ها برای حل مشکلات به هم نزدیک است سازوکارهایی هم بحث شد تا برای پیگیری امور به حل نزدیک تر شویم.
به گزارش خانه ملت، لاریجانی تصریح کرد: تصور می کنم این جلسه یک شروع خوب برای سال جدید با توجه به نکات رهبری برای تولید ملی بود و انشالله آهنگ سرعت بخشی در کارها در پیش گرفته می شود.
به گزارش ایرنا، این نخستین نشست مشترک قوای سه‌گانه است که با حضور نمایندگان مجلس، اعضای هیات دولت و وزیران و اعضای شورای عالی قضایی در مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...