*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مجلس.
1
پارسایی از استقبال رئیس جمهور از نظرات فراکسیون امید برای انتخاب کابینه خبر داد حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی در دیدار اعضای فراکسیون امید مجلس از مشورت و همفکری با گروه‌ها و افراد همسو برای انتخاب نفرات کابینه دوازدهم استقبال کرد و گفت: این نظرات را در چینش کابینه دخیل می کنم.
بهرام پارسایی شامگاه چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به دیدار اعضای هیات رئیسه و کمیته تعامل فراکسیون امید مجلس با رئیس جمهوری گفت: در این دیدار در مورد کابینه دوازدهم و شاخص های کابینه گفت وگو کردیم.
وی افزود: در این جلسه اعضای فراکسیون امید مجلس مطالبات و نظرات خود را درباره کابینه به رئیس جمهوری اعلام و مطالبات و مطالب مورد نظر خود درباره نحوه چینش کابینه دوازدهم را مطرح کردند.
پارسایی ادامه داد: در این دیدار ما از رئیس جمهوری درخواست کردیم در انتخاب کابینه به گفتمان برخاسته از رای ٢٤ میلیونی توجه کند.
وی افزود: در این جلسه همچنین گزارشی درباره عملکرد کابینه فعلی به صورت خصوصی در اختیار آقای روحانی قرار گرفت و بر لزوم تاثیر این ارزیابی در انتخاب یا عدم انتخاب وزرا تاکید شد.
پارسایی گفت: رئیس جمهوری در این دیدار به اهمیت نظرخواهی از گروه‌ها و جریان‌های همراه و همسو اشاره کرد.
سخنگوی فراکسیون امید اظهار داشت: رئیس جمهوری در این دیدار اعلام کرد که از مشورت و همفکری با گروه‌ها و افراد همفکر و همسو استقبال کرده و این نظرات را در چینش کابینه دخیل می کند.

 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...