*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مجلس.
1
گزارش سخنگوی هیات رییسه مجلس از نشست غیرعلنی درباره مبارزه با قاچاق کالا و ارز سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرگزاری خانه ملت  محورهای نشست غیرعلنی روز سه شنبه مجلس را تشریح کرد.
بهروز نعمتی با اشاره به نشست غیر علنی امروز ( سه شنبه 13 تیرماه) عنوان کرد: در این نشست موضوع مبارزه با قاچاق کالا و ارز با حضور دکتر حقیقی رئیس سازمان مبارزه با قاچاق کالا و ارز و معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات مورد بررسی قرار گرفت.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: متاسفانه در گذشته شاهد مبلغی بالغ بر 25 میلیارد دلار قاچاق کالا و ارز در کشور بودیم که با همکاری و اقدامات دستکاه های ذی ربط این مبلغ به 10 میلیارد دلار کاهش پیدا کرده است.
وی گفت: با این حال مسئولان دستگاه مبارزه با قاچاق کالا این آمار را راضی کننده نمی دانند به این حساب امیدواریم با ارائه لایحه از سوی دولت بتوانیم در مجلس ایرادات کار در زمینه مبارزه با قاچاق کالا را بر طرف کنیم.
سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در حال حاضر با 700 ورودی قاچاق کالا مواجه هستیم که باید در لایحه دولت راهکاری برای بسته شدن این ورودی ها در نظر گرفته شود.


 
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...