*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مجلس.
1
سفر گروه دوستی پارلمانی ایران و پرتغال به لیسبون گروه دوستی پارلمانی ایران و پرتغال به ریاست مصطفی کواکبیان به لیسبون سفر کرد.
به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مصطفی کواکبیان رییس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و پرتغال بنا به دعوت همتای پرتغالی خود در رأس هیأتی از اعضای گروه دوستی پارلمانی کشورمان بامداد امروز (سه شنبه، 13 تیرماه) تهران را به مقصد لیسبون ترک کرد.
گروه دوستی پارلمانی کشورمان قرار است طی این سفر با مقامات پارلمانی و دولتی پرتغال دیدار و در خصوص گسترش سطح مناسبات پارلمانی میان دو کشور و تسهیل و تسریع همکاری های اقتصادی، تجاری، فرهنگی، علمی و سایر مسائل مورد علاقه طرفین گفتگو و تبادل نظر کند.
این سفر نخستین تبادل هیأت در سطح گروه های دوستی پارلمانی میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری پرتغال است که می تواند فصل نوینی فرا روی مناسبات پارلمانی دو کشور بگشاید.
شایان ذکر است علی نجفی خوشرودی، احمدعلی کیخا و یوناتن بت کلیا نمایندگان مردم بابل، زابل و آشوریان در مجلس شورای اسلامی و از اعضای گروه دوستی پارلمانی ایران و پرتغال در این سفر مصطفی کواکبیان رئیس این گروه را همراهی می کنند.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...