*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1399/8/14 چهارشنبه معاون پارلمانی رییس جمهور: ۲۵ لایحه تقدیمی دولت به مجلس اقتصادی است معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: دولت نزدیک به ۶۷ لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است که ۲۵ لایحه اقتصادی است. به گزارش خبرنگار مهر، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت وزیران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قبلاً عرض کرده بودم که دولت نزدیک به ۶۷ لایحه به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرده است و بعد از تشکیل مجلس یازدهم از مجلس و نمایندگان محترم درخواست کردیم لوایح را در دستور رسیدگی قرار دهند. چند مورد هم با مجلس و رئیس مکاتبه کردم و درخواست کردم لوایح در دستور ما قرار گیرد.
وی عنوان کرد: از لوایح اشاره شده ۲۵ لایحه اقتصادی است. خلط مبحث پیش آمده، به جهت معیاری است که نمایندگان مجلس از لوایح اقتصادی دارند. ممکن است از جهت عنوان لایحه ای اقتصادی نباشد اما مواد و مفاد آن اقتصادی باشد. مثلاً لایحه حمایت معنوی، احکامی را در مورد مسائل اقتصادی دارد.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور تصریح کرد: لایحه شفافیت و لایحه مدیریت تعارض منافع همه آثار اقتصادی دارند ضمن اینکه لایحه مالیات بر درآمد و دارایی‌های اقتصادی، لایحه مبارزه با فساد و لایحه اصلاح بخش تعاون کاملاً اقتصادی است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...