*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1399/8/9 جمعه معاون پارلمانی رئیس جمهور درگذشت حجت الاسلام قاضی نیاز نقوی را تسلیت گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی درگذشت حجت الاسلام سید قاضی نیاز نقوی، نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری متن پیام تسلیت معاون پارلمانی رئیس جمهور به شرح زیر است: 
بسمه تعالی 
انالله و انا الیه راجعون  
 
خبر وفات عالم جلیل القدر ، مجاهد عرصه های قضاوت و داوری و برادر و دوست قدیمی جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا سید نیاز  حسین نقوی رحمت الله علیه و نایب رئیس کمیسیون ملی همبستگی پاکستان بسیار متاثر کننده بود . عزیزی که عمر با برکت خود را درجهت خدمت به اسلام و انسانیت گذراند و وحدت و اخوت مسلمانان برایشان یک اصل مهم و اساسی بود و به همین دلیل یکی از تلاشگران عرصه تقریب مذاهب محسوب می شوند. آن مرحوم به همراه بیت نامدار و نام آور نقوی بالاخص اخوان شریفش و با عنایت مراجع معظم تقلید با تاسیس و اداره  بیش از چهارصد حوزه علمیه در سراسر جهان با مرکزیت جامعه المنتظر لاهور پرچم اسلام عزیز را برافراشته و به اهتزار درآورد.
مرحوم حجت الاسلام و المسلمین نقوی در عرصه قضا و داوری به عنوان حاکم شرع تلاش های پر شمار و مجاهدت های ارزنده ای داشت و خدمات ارزنده آن بزرگوار در قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران از اوایل پیروزی انقلاب اسلامی تا اواخر دهه ی هفتاد در استان های قم ، لرستان و خوزستان تنها بخشی از خدمات خالصانه و شایسته ای است که می توان از آن نام برد.
اخلاق نیک، تواضع و فروتنی، نوع دوستی توجه به حقوق متهمان و مراجعان در دادگاه، دستگیری از نیازمندان و دیگر حسنات و محسنات از ایشان شخصیتی محبوب ساخته بود.
اینجانب این ضایعه غم انگیز را به محضر مقام معظم رهبری ، ملت شریف و علمای بزرگوار پاکستان بویژه خانواده محترم و فرزندان گرامی ایشان بالاخص حضرت آیت الله حاج سید حافظ ریاض حسین نقوی تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان جل و اعلاء برای  مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم.
حسینعلی امیری 
معاون پارلمانی رئیس جمهوری اسلامی ایران
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...