*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
عناوین مهم اخبار.
1
1398/10/9 دوشنبه معاون پارلمانی رییس جمهور: لایحه بودجه ۱۷ آذر ماه ۹۸ در یک فضای بسیار خوب و صمیمی توسط رئیس جمهور ارائه شد معاون پارلمانی رئیس جمهورگفت: لایحه بودجه ۱۷ آذر ماه ۹۸ در یک فضای بسیار خوب و صمیمی توسط رئیس جمهور ارائه شد دکتر حسینعلی امیری، معاون پارلمانی رئیس جمهور، در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجو گفت: به هیچ وجه تهدیدی وجود نداشته است و چنین صحبتی اصلا مطرح نشد. هیچ گاه دولت کسی را تحت فشار قرار نمی‌دهد.
دکترامیری با بیان اینکه بنده مسئول تسهیل و تعمیق روابط دولت و مجلس هستم؛ اظهار کرد: قاعدتا اولین شخصی که در جریان مسائل مربوط به دولت و مجلس قرار می‌گیرد بنده خواهم بود لذا مطلقا هیچ گونه تهدیدی وجود نداشته است و این صحبت اساسی ندارد.
معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد: لایحه بودجه ۱۷ آذر ماه ۹۸ در یک فضای بسیار خوب و صمیمی توسط رئیس جمهور ارائه شد. این جلسه یکی از بهترین جلسات مشترک بین دولت و مجلس با حضور رئیس جمهور در مجلس بود. به همین منظور از نمایندگان مجلس، هیئت رئیسه مجلس، فراکسیون‌های سیاسی تشکر داریم.
وی در پایان خاطرنشان کرد: فضای بسیار خوب و صمیمی وجود داشت بعد از آن هم این لایحه به کمیسیون تلفیق ارائه شد به طوری که در یک فضای کاملا کارشناسی به بررسی لایحه بودجه ۹۹ پرداختند. پس از رای گیری‌ها نهایتا کلیات بودجه در کمیسیون تلفیق مجلس به تصویب رسید.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
...