*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مهم.
1
مراسم آغاز سال تحصیلی در دبیرستان دخترانه  «فرزانگان یک» با حضور دکتر حسینی به صورت مجازی برگزار شد دکتر سید محمدحسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور به درخواست وزارت آموزش و پرورش در مراسم آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان دخترانه  «فرزانگان یک» به صورت مجازی حضور یافت. معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در این مراسم ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید گفت: دانش آموزان عزیز امیدهای آینده ما هستند و با همت بالا و سخت کوشی‌ای که دارند و تلاش فراوانی در علم آموزی انجام می دهند افراد موثری در آینده برای جامعه خواهند بود. 

حسینی در ادامه با اشاره به اهمیت دوران تحصیل و کسب دانش در این دوران، خطاب به دانش‌آموزان گفت: والدین و اقوام شما در گذشته تلاش بسیاری کردند که این کشور از قید ظلم، ستم، استبداد و دیکتاتوری آزاد شود و ملت ایران یک ملت با عزت و عظمت باشد، امروز هم شما با تحصیل و علم آموزی باید برای سربلندی کشور تلاش کنید. 

وی در ادامه با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: ۳۶ هزار نفر از شهدا از دانش آموزان بودند و در کنار تحصیل خودشان داوطلبانه وارد جنگ شدند و برای سربلندی کشور از جان خودشان مایه گذاشتند آنها در جهاد نظامی پیروز شدند و شما هم باید در جهاد علمی تلاش کنید تا آینده بهتری را برای کشور رقم بزنید. 

گفتنی است، معاون پارلمانی رئیس جمهور در بخش پایانی سخنان خود زنگ مهر ایثار و مقاومت را به صورت نمادین به صدا درآورد.
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بیشتر
...