*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مهم.
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: معاونت پارلمانی ریاست‌جمهوری پاسخگوی نمایندگان است معاون رییس‌جمهوری در امور مجلس، عزم دولت را در تعامل با مجلس دانست و گفت: این معاونت در جلسات علنی و غیر علنی مجلس حضور مداوم دارد و پاسخگوی نظرات و دیدگاه‌ها و سوالات نمایندگان مجلس است. به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار سیاسی ایرنا، سید محمد حسینی در دیدار اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری با بررسی مسایل مشکلات استان و هم‌اندیشی پیرامون تعامل بیشتر دولت و مجلس، گفت: معاونت پارلمانی رییس‌جمهوری در جلسات علنی و غیر علنی مجلس حضور مداوم دارد و موضوعات رصد و پیگیری می‌شود. علاوه براین، این معاونت پاسخگوی نظرات و دیدگاه‌ها و سوالات نمایندگان مجلس هم هست.
 معاون رییس‌جمهوری در امور مجلس در این نشست که با حضور همه اعضای مجمع نمایندگان استان کهگیلویه چهارمحال و بختیاری برگزار شد، به دغدغه مسوولان دولت برای حل مسایل و مشکلات مردم و کشور اشاره و درباره مسایل مطرح شده از سوی نمایندگان درباره سفرهای استانی رییس‌جمهور توضیحاتی ارایه کرد.
وی در بحث دیدارها با مجمع نمایندگان یادآور شد: نگاهی وجود داشت که این دیدارها منطقه‌ای باشد، اما ترجیح بنده این است که این دیدارها استانی و مستمر باشد تا بهتر بتوانیم با کمک نمایندگان، مسایل را بررسی کنیم.
حسینی افزود: عزم دولت جزم است که با مجلس تعامل داشته باشد تا با این تعامل و همکاری، جهادی پیگیر رفع مشکلات مردم و کشور باشیم.
معاون رییس جمهوری در امور مجلس گفت: همگرایی و تعامل میان دولت و مجلس را باید به فال نیک بگیریم، اگر در یک نظام و کشور دولت و مجلس علیه منافع مردم دست به دست هم دهند، باید احساس خطر کرد؛ اما در نظام اسلامی و به ویژه دولتی که دولت انقلابی است و همینطور مجلسی که به دنبال منافع مردم است، همکاری و همدلی بین آنها موجب تسهیل امور می‌شود.
براساس این گزارش حسین بامیری رییس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری هم در این نشست با قدردانی از برگزاری این جلسه مطالبی را در رابطه با سفرهای استانی رییس‌جمهوری و مشکلات استان مطرح کرد.
امیرقلی جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن، احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهر کرد،  امیرقلی جعفری بروجنی نماینده مردم بروجن و قدرت‌الله حمزه نماینده مردم اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار در مجلس از دیگر نمایندگان و اعضای مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری بودند که در این نشست مسایل و مشکلات استان خود را بیان کردند.
تعامل مسوولان دولتی با نمایندگان مجلس، اتمام پروژه آب‌رسانی به چهارمحال و بختیاری و تلاش برای رفع مشکل بیکاری استان از مهم‌ترین مسایلی بود که این نمایندگان مطرح کردند.
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بیشتر
...