*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مهم.
1
دکتر حسینی معاون امورمجلس رییس جمهور: گره های قانونی را با هماهنگی مجلس باز می کنیم معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: ما قرار بر این داریم که جایگاه معاونت‌ پارلمانی رئیس جمهور را ارتقا دهیم تا یک انسجام و یک هماهنگی خوبی بین این معاونت‌ها ایجاد شود. دکترحسینی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی افکارنیوز، با اشاره به تعامل دولت و مجلس پیرو حل مشکلات مردم در کشور بیان داشت: مردم به رویکرد و یک تفکر و یک اندیشه رای دادند و نیروهای انقلاب را انتخاب کردند تا این نیروها بیایند و مشکلاتشان را کاهش دهند.
وی با بیان اینکه اقدامات و رویکرد تفکر غرب گرا به نتیجه نرسید، اظهار داشت: از این رو مردم این مسئله را به طور کل احساس کردند لذا در حال حاضر انتظار این است تا دولت و مجلس در کنار هم باشند و مشکلات را حل و فصل کنند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور با بیان اینکه در برخی امور برخی گره های قانونی وجود دارد اظهار داشت: این مسئله باید با همکاری دولت و مجلس برطرف شود.
حسینی تاکید کرد: البته ممکن است برای این مهم طرح هایی که نمایندگان ارائه می‌کنند،مطلوب باشد و تنها بار مالی داشته باشد و دولت مخالف آن باشد. با این حال اگر ما بخواهیم تعامل کنیم می‌توانیم بر روی این مسائل همراهی و پذیرش لازم را داشته باشیم.
وی با بیان اینکه نمایندگان در سراسر کشور با مشکلات عدیده مردمی روبرو هستند، بیان داشت:  به واقع نمایندگان توقع دارند که دولتمردان به این موارد توجه کرده تا مشکلات برطرف شود طبیعتا معاونت پارلمانی رئیس جمهور می‌تواند پیوند دهنده و واسطه خوبی در این راستا بوده تا از هرگونه تنش و اختلافات جلوگیری شود.
معاون پارلمانی رئیس جمهور بیان داشت: ما قرار بر این داریم که جایگاه معاونت‌ پارلمانی رئیس جمهور را ارتقا دهیم تا یک انسجام و یک هماهنگی خوبی بین این معاونت‌ها ایجاد شود.
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بیشتر
...