*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
اخبار مهم.
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: اعتماد آسیب دیده مردم باید احیا شود شعارها و قول‌های بر زمین مانده یکی از اصلی‌ترین دلایل مایوس شدن و ناامیدی مردم است/ تعامل خوب بین مجلس و دولت موجب ایجاد تحول در تمام حوزه‌ها خواهد شد معاون امور مجلس رئیس‌جمهور تاکید کرد خدمتگزاران مردم باید مانند شهیدان رجایی و باهنر روحیه ایثار، فداکاری، اخلاص و شهامت را داشته باشند تا بتوانند وضعیت کشور را اصلاح کنند.
به گزارش روابط عمومی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سیدمحمد حسینی روز دوشنبه در مراسم گرامیداشت هشتم شهریور سالگرد شهادت شهیدان رجایی، باهنر و شهدای شهریورماه که در بهشت زهرا (سلام الله علیها) برگزار شد، اظهار داشت: شعارها و قول‌های بر زمین مانده یکی از اصلی‌ترین دلایل مایوس شدن و ناامیدی مردم است.
وی با تاکید بر اینکه اعتماد آسیب دیده مردم باید احیا شود، افزود: دولت با گام های اساسی برای ایجاد تحول و بازسازی در حوزهای اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سایر حوزه های پا به میدان گذاشته است.
حسینی اضافه کرد: برنامه ساخت یک میلیون مسکن در سال یکی از برنامه‌های اساسی دولت آیت‌الله رئیسی است که حتما موجب ایجاد امید و نشاط مردم خواهد شد.
این مسئول با بیان اینکه دولت مردمی دکتر رئیسی با بسیج تمامی نیروهای انقلاب به دنبال ساختن کشور و احیای اعتماد مردم است، خاطرنشان کرد: تعامل خوب بین مجلس و دولت موجب ایجاد تحول در تمام حوزه‌ها خواهد شد.
وی ادامه داد: اعضای هیات دولت پس از تشکیل اولین جلسه خود سوگند یاد کردند که در حوزهایی مانند التزام به ارزش‌های انقلاب، توجه به نیازهای اولویت دار، ارج نهادن به فرصت خدمت بی‌منت به مردم، فسادستیزی، قانونگرایی، پزهیز از اشرافی‌گری، تولید محوری، بهره‌گیری از فناوری‌های نوین، ارتباط با آحاد جامعه بخصوص نخبگان و استفاده از نیروهای جوان به دنبال تغییر و تحول در حوزه‌های مختلف کشور و بهتر شدن معیشت مردم باشند.
معاون امور مجلس رئیس‌جمهور در بخش دیگر سخنان خود شهیدان رجایی و باهنر را ۲ دولتمرد تراز انقلاب برشمرد و یادآور شد: این شهیدان و دولتشان از الگوی خوبی برای ما و دولت‌های آینده است که باید راهشان ادامه داشته باشد.
حسینی ادامه داد: دولت آیت‌الله رئیسی امروز افتخار دارد که ادامه دهنده دولت مردم و مکتبی شهیدان باهنر و رجایی است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهد کرد.
وی تاکید کرد: خدمتگزاران مردم باید مانند شهیدان رجایی و باهنر روحیه ایثار، فداکاری، اخلاص و شهامت را داشته باشند تا بتوانند وضعیت کشور را اصلاح کنند.
مراسم گرامیداشت هشتم شهریور سالگرد شهادت شهیدان رجایی، باهنر و شهدای شهریور ماه امروز دوشنبه با رعایت کامل شیوه‌نامه‌های بهداشتی و با حضور سید محمد حسینی معاون امور مجلس رییس جمهوری، نصرت الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، خانواده های معظم شهدا، جانبازان و جمعی از نیروهای لشکری و کشوری در قطعه ۲۴ بهشت زهرا(س) بر سر مزار این شهیدان برگزار شد. شرکت کنندگان در این مراسم با حضو بر مزار شهیدان رجایی و باهنر و با اهدا شاخه گل و قرائت فاتحه یاد و خاطره شهیدان دولت را گرامی داشتند. هشتم شهریور سال ۱۳۶۰ شهیدان محمدعلی رجایی رییس جمهوری و محمدجواد باهنر نخست وزیر، با انفجار دفتر نخست وزیری توسط اعضای منافقین به شهادت رسیدند.
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بیشتر
...