*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
اخبار مهم.
1
1398/8/11 شنبه سهم ۷۵۰۰ واحدی زنجان از طرح اقدام ملی مسکن معاون پارلمانی رئیس جمهور از سهم ۷۵۰۰ واحدی زنجان از طرح اقدام ملی مسکن خبر داد. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری ظهر امروز در آئین کلنگ‌زنی ۱۶۰ واحد طرح اقدام ملی مسکن در زنجان، با بیان این‌که سرمایه‌گذاری و فعال بودن بخش مسکن طیف قابل توجهی از مشاغل دیگر را فعال می‌کند، اظهار کرد: تاکید رئیس‌جمهور بر روی موضوع فعال کردن بخش مسکن است.
وی با بیان این‌که دولت معتقد است اگر این بخش فعال شود اقتصاد و اشتغال نیز فعال می‌شود، تصریح کرد: با فعال شدن بخش مسکن، بیش از ۲۵۰ حرفه فعال می‌شود که این امر علاوه بر نقش موثری که در توسعه ایفا می‌کند، گام مهمی در راستای حل مشکل مسکن شهروندان و رونق اقتصاد، اشتغال و تولید است.
این مسئول با اشاره به اینکه کسانی‌که پروژه را شروع کرده‌اند در مسیر کار نیز کمک خواهند کرد تا تسهیلات لازم به پروژه اختصاص یابد، ادامه داد: دستگاه‌های دیگر نیز باید کمک کنند این طرح در مدت زمان تعیین شده دو ساله به اتمام برسد.
وی سهم استان از محل طرح اقدام ملی مسکن در زنجان را، ۷ هزار و ۵۰۰ واحد عنوان کرده و افزود: با کلنگ‌زنی این ۱۶۰ واحد، عملیات اجرایی طرح در زنجان آغاز می‌شود.
پروژه ۱۶۰ واحدی مسکن طرح اقدام ملی در زمینی به مساحت هشت هزار مترمربع و با سرمایه گذاری ۸۰ میلیارد تومان اجرا خواهد شد.
 
امتیاز دهی
 
 

اخبار بیشتر
...