*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور رحلت آیت الله جلالی خمینی را تسلیت گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی رحلت عالم مجاهد حضرت آیت الله جلالی خمینی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری متن پیام تسلیت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به شرح زیر است: 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
 
درگذشت عالم بزرگوار حضرت آیت الله حیدر علی جلالی خمینی رحمت الله علیه موجب تأثر و تأسف گردید.
آیت الله جلالی خمینی به عنوان چهره ای انقلابی که مورد وثوق امام خمینی (ره) بود از سال ۱۳۴۰ فعالیت های دینی و مبارزات انقلابی خود را آغاز و با روحیه ای مثال زدنی در سنگر دفاع از اسلام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نورزیدن.
دلسوزی، تلاش و کوشش ایشان در طول بیش از هفتاد دهه در کنار تجربیات ارزشمند در برقراری رابطه صمیمی و دوستانه با قشرهای گوناگون جامعه به خصوص جوانان، دانشجویان و طلاب  و گره گشائی از کار بندگان خدا از ایشان شخصیتی مثال زدنی ساخته بود.
آن مرحوم از شاگردان حضرت امام خمینی (ره) و مبارزان دوره  شاهنشاهی بودند و بعد از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نیز  در مناصبی همچون نمایندگی در امور حج و امامت جماعت و جمعه خمین ؛ به خدمتگذاری مردم کوشا بودند.
اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت این عالم بزرگوار  به  ارادتمندان و خانواده محترم و فرزندان گرامی ایشان بویژه  حجج اسلام والمسلمین شیخ محمدرضا و شیخ مهدی جلالی خمینی دامت تأییداتهما  ،  برای آن مرحوم  از درگاه  خداوند سبحان جل و علا علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم.
حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رییس جمهور
 


 
 
 
امتیاز دهی