*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
265 نماینده در بیانیه‌ای از معاون پارلمانی رییس‌جمهور قدردانی کردند تعداد ۲۶۵ نماینده مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای از زحمات و تلاش‌های حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهوری قدردانی کردند. علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی امروز- سه شنبه بیانیه ۲۶۵ نماینده در قدردانی از معاون پارلمانی رییس جمهوری را قرائت کرد.
در این بیانیه آمده است: ما نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر خود لازم می دانیم تا از زحمات و تلاش های بی وقفه برادر مومن، پاک دست، انقلابی و قانون مدار جناب آقای دکتر امیری معاون محترم رئیس جمهور در امور مجلس قدردانی نموده و تعامل سازنده، ضابطه مند و بی شائبه وی و همکارانشان را در جهت ایجاد تفاهم و همکاری بین دولت و مجلس را ارج می نهیم.
نمایندگان در این بیانیه افزودند:  حضور دائمی وی در صحن علنی مجلس و برخورد توام با متانت، صبر و صداقت در گفتار و کردار وی با منتخبان مردم و احساس مسئولیت در حل مشکلات حوزه انتخابیه نمایندگان و حضور فعال و کارآمد وی در تصویب طرح ها و لوایح و مکاتبات موثر با هیات رئیسه و شورای نگهبان و ایجاد ارتباط با سایر ارکان دولت، وزارتخانه ها و سازمان های ذیربط و نیز انتخاب همکاران دلسوز و متعهد در آن حوزه از نقاط قوت دولت در تعامل با مجلس شورای اسلامی بوده که در اذهان نمایندگان دور دهم مجلس باقی خواهد ماند.
 
امتیاز دهی