*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور فرا رسیدن سال نو مسیحی و کریسمس را تبریک گفت. دکتر حسینعلی امیری در پیامی ولادت حضرت عیسی(ع) و آغاز سال نو میلادی را به هموطنان مسیحی و مسیحیان سراسر جهان تبریک گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری متن پیام دکتر امیری به شرح زیر است:
به نام خدا
میلاد پیامبر عظیم الشأن و بشارت دهنده رحمت و مهربانی خداوند و رهایی بخش انسان از خشونت، ظلم و بیداد، حضرت عیسی بن مریم (ع) و آغاز سال نو میلادی را به همه کسانی که انسانها را آگاه، خلاق، آزاده، بزرگ و برخوردار و دارای حرمت و کرامت میخواهند تبریک می گویم.
در روزگاری که با تمام دستاوردهای شگفت انگیز علمی، مدنی و اجتماعی شاهد خشونت، تبعیض و تجاوز علیه بشریت هستیم. توجه و باور مسوولانه و مومنانه به پیام حضرت عیسی مسیح (ع) و تمامی پیامبران الهی می تواند رهایی بخش باشد – پیامی که ترسیم کننده زیبایی ها و اثرات مهربانی، محبت و رحمت در جامعه است- و تلاش برای گسترش این پیام وظیفه همه یاران راستین پیامبران الهی است.
امیدوارم سال جدید میلادی که پیوند با میلاد مبشر و نوید دهنده صلح و دوستی، حضرت عیسی مسیح (ع) دارد سالی سرشار از صلح و آرامش برای همه ملتها و پیروان همه ادیان و مذاهب در سراسر جهان به ویژه هموطنان مسیحی باشد.
    حسینعلی امیری
 
امتیاز دهی