*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
دکتر امیری: لایحه مقابله با فساد و ارتقای سلامت نظام اداری –مالی با قید دو فوریت تقدیم مجلس شد معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: لایحه « مقابله با فساد و ارتقای سلامت نظام اداری –مالی» ، با قید دو فوریت به مجلس شورای اسلامی ارسال گردید به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در توضیح ضرورت تقدیم لایحه فوق گفت: با عنایت به انقضای مدت اجرای آزمایشی قانون ارتقای سلامت نظام اداری و مقابله با فساد مصوب 1390  و با توجه به نتایج حاصل از ارزیابی تاثیرات اجرای قانون مذکور در هشت سال گذشته و ضرورت اتخاذ تدابیر و اقدامات روزآمد برای تقویت شاخص های شفافیت ، پایش ، پاسخگویی . انضباط اداری و مالی ، لایحه  فوق تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید .
 وی افزود : با عنایت به جایگاه و نقش موثر مقابله با فساد و ارتقای سلامت نظام اداری در کارایی نظام و لزوم رفع خلاها ، نواقص و کمبود ها و مشکلات اجرایی قانون فعلی و همچنین یکپارچه سازی فعالیت های مبارزه با فساد در کشور لایحه مذکور تدوین و تقدیم مجلس شورای اسلامی گردید .
 معاون پارلمانی رئیس جمهور خاطر نشان کرد: مهمترین احکامی که در این لایحه پیش بینی گردیده ، معین نمودن دستگاه اصلی متولی امر مبارزه با فساد در کشور و تبیین شرح وظایف آن و نیز بر قراری ارتباط منسجم و و یکپارچه بین نهادهای مربوطه می باشد .

 
 
امتیاز دهی