*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور: پنج طرح آموزشی، رفاهی و ورزشی در رباط‌کریم افتتاح شد پنج طرح آموزشی، رفاهی و ورزشی در شهرستان رباط‌کریم با ٣٠ میلیارد تومان اعتبار امروز /دوشنبه/ در آیین‌های جداگانه‌ای توسط حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری، فرماندار و برخی از مسئولان محلی این شهرستان افتتاح شد. به گزارش ایرنا، این پنج طرح شامل سالن ورزشی یقه، پارک پادگان ها،سرای محله کیکاور، مدرسه دارای ۱۰ کلاس منجیل آباد و سرای محله شتر خوار با ٣٠ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده در شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری رسید.
سالن ورزشی روستای یقه با شش میلیارد تومان اعتبار هزینه شده امروز افتتاح شد.
همچنین پارک پادگان ها با هفت میلیارد تومان اعتبار هزینه شده و سرای محله کیکاور با صرف شش میلیارد و ٥٠٠ میلیون تومان اعتبار افتتاح و به بهره برداری رسید.
مدرسه  روستای منجیل آباد با سه میلیارد و ٥٠٠ میلیون تومان و سرای محله شتر خوار با صرف هزینه هفت میلیارد تومان از دیگر طرح های افتتاح شده امروز است.
 همزمان سه سرای فرهنگی نیز در محلات، سالن ورزشی سه منظوره طیب به مساحت ١٠ کیلومتر، استادیوم ورزشی، بهسازی معابر چهار محله، شبکه فاضلاب سه منطقه، آیین آغاز عملیات اجرای پادگان های سرای فرهنگی محله و ۲ سالن ورزشی از جمله طرح هایی است که امروز در روستاها و نقاط حاشیه نشین شهرستان رباط کریم افتتاح و به بهره برداری رسید. 
شهرستان رباط‌کریم در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی پایتخت واقع است.
 
امتیاز دهی