*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: انتخاب مجلس کارآمد موجب توسعه کشور می‌شود معاون پارلمانی رئیس‌ جمهوری گفت: حضور هوشمندانه مردم در پای صندوق‌های رای و انتخاب نمایندگان و مجلس کارآمد، موجب توسعه و پیشرفت همه‌جانبه کشور می‌شود. حسینعلی امیری روز شنبه در آیین بهره‌برداری از یک طرح عمران شهری در بوکان اظهار داشت: مردم می‌توانند با انتخاب نمایندگانی توانا، مجلسی کارآمد را تشکیل دهند که در راستای رفع مشکلات آنان گام بردارند.
وی با بیان اینکه مردم با حضور در پای صندوق‌های رای شعور سیاسی خود را به نمایش خواهند گذاشت، ادامه داد: همه ارکان نظام اسلامی از رهبر معظم انقلاب تا شوراهای اسلامی به نحوی مستقیم و غیرمستقیم توسط مردم انتخاب می‌شوند.
او اضافه کرد: در کنار حضور حداکثری مردم در انتخابات، برگزیدن نمایندگانی شایسته و دارای تعهد و تخصص برای قانونگذاری و دفاع از حقوق مردم بسیار مهم است که باید مورد توجه قرار گیرد.
امیری در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دولت تدبیر و امید توجه خاصی به مناطق محروم کشور دارد، افزود: دولت در راستای رسیدگی به مناطق کمتر توسعه یافته و محروم کشور تمام توان خود را به کار گرفته است.
معاون رئیس جمهوری گسترش عدالت در همه سطوح و توجه ویژه به مناطق کمتر توسعه‌ یافته به دور از نگاه‌های قومیتی را از مهم‌ترین سیاست‌های دولت عنوان کرد و اظهار داشت: مناطقی که توسعه آنها در گذشته دچار مشکل شده است، مورد توجه خاص و ویژه دولت قرار دارد.
وی ادامه داد: با وجود محدودیت‌های منابع مالی که دولت دارد، هر روز در بخشی از کشور شاهد افتتاح طرح‌های بزرگ و رونق تولید و کسب و کار هستیم.
او در خصوص آثار تحریم‌های ظالمانه استکبار جهانی نیز اضافه کرد: با ایجاد این تحریم‌ها فرصت‌های زیادی از ما گرفته شد که این امر در توسعه مناطق محروم کشور بی‌تاثیر نبوده است.
امیری بیان کرد: مردم در زمان جنگ و دفاع از میهن اسلامی از هیچ کوششی دریغ نکردند و امروز وظیفه کارگزاران است که از مردم حمایت کرده و برای رفع مشکلات آنان تلاش کنند.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری ادامه داد: قدرت دیپلماسی و نظامی ایران اسلامی در کنار مهم‌ترین مولفه قدرت ملی یعنی اتحاد و انسجام مردم، باعث شده تا دشمن در پیشبرد توطئه‌های خود با ناکامی مواجه شود.
وی گفت: درست است که مردم دشواری‌های زیادی را پشت سر گذاشتند و تنگناها را به جان خریدند اما مقاومت و پایمردی آنان به عنوان یکی از مولفه‌های قدرت ملی، کشور را از این شرایط سخت عبور داده است.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهوری به منظور بهره‌برداری از سیلوی ۷۰ هزار تنی بوکان، یک طرح عمران شهری و کلنگ‌زنی مجتمع آبرسانی ۱۶۵ روستایی به این شهرستان جنوبی آذربایجان‌غربی سفر کرده است.
 
امتیاز دهی