*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
دکتر امیری در حاشیه بازدید از بازارچه و پایانه مرزی میرجاوه: استفاده از ظرفیت مرز سیاست راهبردی دولت در مقابل تحریم‌هاست دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: بهره‌گیری از ظرفیت‌های مرز و بازارچه‌های مرزی با توجه به تحریم‌های ظالمانه آمریکا یکی از سیاست‌های راهبردی دولت در مقابل تحریم‌هاست. به گزارش  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان،  دکتر حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهور در حاشیه بازدید از بازارچه و پایانه مرزی میرجاوه اظهار داشت: استفاده از ظرفیت‌های مرز و بازارچه‌های مرزی در شرایط تحری‌م‌ها بسیاری از مشکلات در این زمینه را برطرف می‌کند که این امر در دولت  در حال انجام است.
او  بیان کرد: سیستان و بلوچستان ظرفیت‌های بی‌شماری در زمینه مرز و بازارچه های مرزی دارد که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین شکل ممکن استفاده کرد.
معاون امور مجلس رییس جمهور  گفت: یکی از سیاست‌های راهبردی دولت بحث ایجاد اشتغال و ارتقای سطح معیشت مردم است که بهره گیری از ظرفیت مرز و بازارچه های مرزی در این زمینه بسیار راه‌گشاست.
امیری با اشاره به اهداف سفر خود به سیستان وبلوچستان گفت: بازدید از بازارچه و پایانه مرزی میرجاوه، افتتاح چندین طرح در زاهدان در ادامه سفرهای دهه مبارک فجر است.
معاون امور مجلس رییس جمهور  گفت: در بازدیدی که از بازارچه مرزی میرجاوه داشتیم مشکلات تجار، اتاق بازرگانی و مدیران مرز، متصدیان و مسوولان مربوطه را شنیدیم.
او  ادامه داد: بخشی از مشکلاتی که تجار و بازرگانان میرجاوه مطرح کردند را با اعضای هیات دولت از جمله رییس جمهوری و معاون اول رییس جمهوری مطرح خواهیم کرد و دستورات لازم در این زمینه را خواهیم گرفت.
امیری بیان کرد: بخشی از مشکلاتی که متولیان بازارچه مرزی میرجاوه مطرح کرند به قوانین و مقررات بر می‌گردد.
او  ادامه داد: حالا بحث اصلاح قوانین یک مطلب بوده اما اصلاح مقررات ساده‌تر است در جمع‌بندی سفر که معمولا اعضای هیات دولت که سفر به استان‌ها دارند ارائه می‌دهند گزارش بازدید از بازارچه مرزی میرجاوه را مطرح خواهیم کرد.
معاون امور مجلس رییس جمهور  گفت: مسائلی که باید رییس جمهورمحترم  و یا معاون اول محترم رییس جمهور  در جریان قرار گیرند و یا مسائلی که باید در هیات دولت تصمیم‌گیری شود در هیات دولت مطرح خواهد شد.
حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس جمهوری شامگاه جمعه به منظور بازدید از بازارچه و پایانه مرزی میرجاوه، افتتاح چندیدن طرح و شرکت در شورای اداری سیستان و بلوچستان به زاهدان مرکز این استان سفر کرده است.
 
امتیاز دهی