*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور درگذشت خانم اعظم طالقانی را تسلیت گفت. حسینعلی امیری ، معاون امور مجلس رییس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت دبیرکل جامعه زنان انقلاب اسلامی،از درگاه خداوند متعال برای وی رحمت واسعه و همجواری با پدر بزرگوارش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسألت کرد. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، متن پیام دکتر امیری به این شرح است:
 
انالله و انا الیه راجعون

درگذشت دبیرکل جامعه زنان انقلاب اسلامی، مبارز پیشکسوتِ آزادیخواه، خانم اعظم طالقانی باعث تأثر و تألم گردید.

این بانوی شجاع و فداکار، درطول سالهای سخت مبارزه با رژیم ستمشاهی، دوشادوش پدر مجاهد نستوهش از آرمانهای بلند انسانی و اسلامی دفاع و با ظلم مبارزه کرد و در این راه، در زندانهای طاغوت، شکنجه های بسیار متحمل شد، اما لحظه ای درمقابل ظلم سرخم نکرد و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی نیز،  دو دوره نماینده ی مردم درمجلس شورای اسلامی بود، همواره درعرصه های مهم سیاسی و اجتماعی حضور فعال ‌داشت و به روشنگری نسل انقلاب پرداخت و به الگوی تمام عیار زن مسلمان مبارز تبدیل شد. 
اینجانب ضایعه فقدان این بانوی مبارز را به خانواده محترم و بیت معزز مجاهد نستوه آیت الله سید محمود طالقانی، جامعه زنان انقلاب اسلامی، اصحاب فرهنگ و اندیشه و قلم و همه ی بستگان، وابستگان و داغداران این عزیز درگذشته تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان (جل وعلا) برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با پدر بزرگوارشان و برای عموم بازماندگان صبر و اجر،  مسألت می نمایم.
 
حسینعلی امیری       
معاون امور مجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی