*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
پیام تبریک معاون پارلمانی رییس جمهوری به هشتمین منتخب ملت معاون پارلمانی رییس جمهوری انتخاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تبریک گفت. به گزارش ایرنا، حسینعلی امیری روز یکشنبه در پیامی در پی پیروزی حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رییسی، ضمن تبریک وآرزوی توفیق به ایشان در اعتلای نظام جمهوری اسلامی ایران، این انتخابات را یکی از مهمترین دوره‌های انتخابات خواند.  
وی با اشاره به شرکت ملت فهیم ایران در انتخابات ریاست جمهوری ۲۸ خرداد ماه ۱۴۰۰ ، این انتخابات را یکی از مهمترین ابزارهای مهم در حفظ جمهوریت، تامین امنیت و آرامش و همچنین حرکت به سمت توسعه متوازن و پایدار وایران و ایرانیان دانست.
معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به تجربه گرانسنگ حجت الاسلام و المسلمین رییسی در حوزه‌های مختلف مسوولیتش در کشور، آرزوی رشد مولفه‌ سرمایه‌های اجتماعی و تعالی و موفقیت در دوره ریاست جمهوری ایشان، در فضای همدلی، قانون مداری و تعامل قوا در سایه پشتوانه مردم را برای ایشان مسالت کرد.
سید ابراهیم رییسی در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با کسب ۱۷ میلیون و ۹۲۶ هزار و ۳۴۵ رای به عنوان رییس جمهوری انتخاب شد.
 
امتیاز دهی