*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور درگذشت آیت الله امینی را تسلیت گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در پیامی رحلت آیت‌الله ابراهیم امینی را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری متن پیام دکتر امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور به شرح زیر است : 


 
بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
 
رحلت اندوهبار عالم مجاهد و پارسا، حضرت آیت الله ابراهیم امینی رضوان الله تعالی علیه موجب تالم و تاثر فراوان گردید.
این فقیه عالیقدر از سرمایه های ارزشمند انقلاب اسلامی و از شخصیت های گرانقدر و دارای تراز ممتاز در میان علما بودند که در سراسر عمر پربرکت خویش به نشر علوم اسلامی و ترویج معارف اهل بیت علیهم اسلام اهتمام ورزیدند.
مرحوم آیت الله امینی در عمل و نظر به حق استاد اخلاق بودند، در تواضع و فروتنی کم نظیر، در بیان حق صریح، در مشی سیاسی منصف و در مسئولیت پذیری تکلیف گرا بودند. ضمن اینکه عالمی بزرگ و دارای تالیفات متعددی بودند اما هیچگاه از ذی طلبگی خارج نشدند و نمونه ای از  علمای ربانی و مردمی بودند.
اینجانب ضمن عرض تسلیت این ضایعه به پیشگاه حضرت بقیه الله الاعظم ، مقام معظم رهبری، ملت غیور ایران، حوزه های علمیه، بیت مکرم و جمیع دوستداران و ارادتمندان، به ویژه فرزندان ایشان، از درگاه خداوند سبحان جل و اعلا برای روح بلند آن عالم ربانی که درسرآغاز ماه مبارک رمضان به جوار لطف حق پیوستند، علو درجات و رحمت واسعه و برای بازماندگان صبرجمیل و اجر جزیل مسالت می نمایم. 
حسینعلی امیری
معاون امورمجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی