*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
با حضور معاون پارلمانی رئیس جمهور مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل بیمارستان شهید چمران شیراز افتتاح شد حسینعلی امیری معاون امور مجلس رییس‌جمهوری عصر سه شنبه ۲۱ بهمن ماه ۹۹ در جریان سفر خود به شیراز مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل بیمارستان شهید چمران این کلانشهر را افتتاح کرد. به گزارش خبرنگار ایرنا، همچنین با حضور معاون رییس‌جمهوری کتابخانه و قرائت‌خانه شهید محمدجواد فقیه بیمارستان شهید چمران شیراز به بهره‌برداری رسید.
مرکز تحقیقات استخوان و مفاصل، کتابخانه و قرائت خانه بیمارستان شهید چمران شیراز با زیربنای ۸۵۰ متر مربع و با اعتباری افزون بر پنج میلیارد تومان با کمک خیرین و دانشگاه علوم پزشکی  شیراز احداث شده است.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری همچنین در جریان سفر خود به شیراز، مجموعه گردشگری ملک پارس را افتتاح کرد.
معاون امور مجلس رییس‌جمهوری از صبح امروز(سه‌شنبه) برای افتتاح چند پروژه عمرانی به مناسبت دهه مبارک فجر به شیراز سفر کرده است.
امیری پیش از این در آیین بهره‌برداری از تصفیه‌خانه‌های آب شهرستان فسا و تاسیسات وابسته به آن و همچنین تصفیه‌خانه فاضلاب شهر جدید صدرا در شمال غرب شیراز که در ارتباط ویدیو کنفرانسی رییس‌جمهوری برگزار شد، حضور یافت.
افتتاح فاز دوم تقاطع غیرهمسطح استاد بهمن بیگی، مرکز آموزش تاکتیک و حریق آتش‌نشانی و پارک سایه از دیگر برنامه‌های سفر معاون امور مجلس رییس‌جمهوری به شیراز است.
 
امتیاز دهی