*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
دکتر امیری معاون امورمجلس رییس جمهور: منتظر تعیین تکلیف طرح تشکیل وزارت بازرگانی در مجلس یازدهم هستیم معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: منتظر هستیم که نمایندگان مجلس یازدهم،‌ مصوبه مجلس قبلی مبنی بر تشکیل وزارت بارزگانی را تعیین تکلیف کنند و آقای رئیس‌جمهور بر اساس آن یک یا دو وزیر به مجلس معرفی کند. به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری تسنیم، حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت طی سخنانی درباره تشکیل وزارت بازرگانی اظهار داشت: نمایندگاه مجلس دهم طرح تشکیل وزارت بازرگانی را تصویب کردند که در شوای نگهبان نسبت به تبصره یک این طرح ایراد گرفته شد که در صورت تبدیل این طرح به مصوبه و قانون، رئیس‌جمهور باید یک یا دو وزیر معرفی کند؟.
وی افزود: این طرح اکنون در مجلس شورای اسلامی است و مصوبات مجلس که مورد ایراد شورای نگهبان  قرار می‌گیرد، مادامی که ایراد آن رفع نشود، در دستورکار مجلس خواهد ماند. ما منتظر هستیم که نمایندگان مجلس یازدهم،‌ مصوبه مجلس قبلی مبنی بر تشکیل وزارت بارزگانی را تعیین تکلیف کنند و آقای رئیس‌جمهور بر اساس آن یک یا دو وزیر به مجلس معرفی کند.
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور خاطر نشان کرد: من در این باره با آقای قالیباف رئیس محترم مجلس شورای اسلامی و با رئیس کمیسیون اجتماعی که کمیسیون تخصصی ذیربط است صحبت داشتم و منتظر هستیم این مصوبه در اسرع وقت تعیین تکلیف شود که آقای رئیس‌جمهور بر اساس آن برای معرفی یک یا دو وزیر تصمیم بگیرد.
انتهای پیام/
 
امتیاز دهی