*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: وحدت و همدلی، مانع توقف روند توسعه کشور شده است معاون پارلمانی رییس جمهوری با اشاره به بی‌سابقه بودن تحریم‌های کنونی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: با وجود این تحریم‌ها با همدلی و وحدت، مسیر توسعه و آبادانی کشور متوقف نشده و هر روز در نقاط مختلف کشور شاهد به بهره‌برداری رسیدن یا آغاز عملیات اجرایی پروژه‌ها هستیم. حسینعلی امیری، شنبه در هشتمین روز از دهه فجر در آیین افتتاح چندین طرح در شهرستان داراب با اشاره به افتتاح پروژه‌های عمرانی در نقاط مختلف کشور افزود: این خدمات در شرایطی صورت می‌گیرد که کشور با سخت‌ترین تحریم‌ها مواجه است و این حجم از تحریم در طول ۴۰ سال گذشته سابقه نداشته است.
وی ادامه داد: در دنیا کشوری مثل جمهوری اسلامی ایران نبوده که هیات حاکمه و رییس جمهور آمریکا اینگونه آن را در تنگنا قرار دهند و سخت‌ترین تحریم ها را اعمال کرده باشند.
معاون پارلمانی رییس جمهوری ادامه داد: زمانی که تحریم‌ها را شروع کردند به تغییر رژیم و تغییر جمهوری اسلامی ایران فکر می‌کردند اما شکست خوردند، بعد فکر می‌کردند می‌توانند اقتصاد ما را فلج کنند و بازهم شکست خوردند، سپس فکر می‌کردند می‌توانند توسعه کشور را متوقف کنند که بازهم شکست خوردند.
امیری بیان داشت: افتتاح بیش از ۸۳۱ پروژه با ۲۳ هزار میلیارد تومان اعتبار در ایام دهه مبارک فجر در استان فارس و افتتاح پروژه‌های مشابه در سایر استان‌ها و افتتاح طرح‌های کلان ملی از سوی رییس جمهوری، نشان می‌دهد در تنگنایی که برای ما ایجاد کردند، کارهای بزرگی در حال انجام است و هیچ گاه توسعه کشور متوقف نشده است و این اقدامات شبیه به معجزه است.
وی اضافه کرد: این اقدامات در سایه مقاومت، همراهی، همکاری مردم و حضور در صحنه آنان با هدایت‌ها و حمایت‌های رهبر معظم انقلاب و با تلاش فرزندان مردم در بخش‌های مختلف دولت صورت گرفته است.
معاون رییس جمهوری گفت: تجربه نشان داده است هر جا همه در کنار یکدیگر قرار داشته‌ایم، منسجم و متحد بودیم و دوستی‌ها و رفاقت‌ها در اوج بوده است از عهده بزرگترین مشکلات برآمدیم و از گردنه‌های سخت به راحتی عبور کردیم و هرگاه اختلاف و چنددستگی بوده مشکل پیدا شده است.
امیری، ابرازامیدواری کرد مردم ایران یک بار دیگر در راهپیمایی ۲۲ بهمن، انسجام و اتحاد خود را به دنیا نشان دهند و در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در دوم اسفندماه ۹۸ نیز همه اقوام، اقشار و سلیقه‌های سیاسی و احزاب نامزد داشته باشند و مشارکت حداکثری شکل بگیرد و مردم همه پای صندوق رای بیایند.
وی ادامه داد: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو برای دشمنان معنادار خواهد بود و آنها را ناامید خواهد کرد.
معاون رییس جمهوری همچنین با اشاره به افتتاح پایگاه هوایی اورژانس داراب گفت: برای نظام اسلامی و دولت، جان انسان‌ها بسیار مهم است، همه کارها برای انسان‌هاست چرا که انسان‌ها اشرف مخلوقات هستند.
امیری افزود: به همین سبب یکی از برنامه‌های راهبردی دولت، بحث نظام سلامت بوده و هست و تشکیل پایگاه هوایی اوژانس در این منطقه در راستای اهمیتی است که جان انسان‌ها دارد.
پروژه‌های ورزشی، پایگاه هوایی اورژانس و کارخانه پنبه پاک‌کنی داراب از جمله طرح‌هایی بود که در سفر معاون پارلمانی رییس جمهوری به داراب به بهره‌برداری رسید.
شهرستان داراب در فاصله ۲۲۵ کیلومتری جنوب شرقی شیراز قرار دارد.
 
امتیاز دهی