*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور درگذشت الهیار ملکشاهی را تسلیت گفت دکتر حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور با صدور پیامی درگذشت الهیار ملکشاهی رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجالس نهم و دهم را تسلیت گفت. به گزارش روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری متن پیام تسلیت دکتر امیری به شرح زیر است: 
بسم الله الرحمن الرحیم
انالله و اناالیه راجعون

خبر درگذشت مرحوم دکتر الهیار ملکشاهی نماینده مردم شریف کوهدشت و رومشکان در دوره های نهم و دهم مجلس شورای اسلامی غم انگیز و متاثر کننده بود.
او عمر خود را صرف خدمت به اسلام و مردم کرد و در مسئولیت های مختلف در مقام قضاوت و نیز نمایندگی مجلس شورای اسلامی دلسوز و پر تلاش بود و منشاء خدمات بسیار و اثر بخشی بودند.
مرحوم آقای ملکشاهی از قضات خوشنام و پرتلاش قوه قضائیه محسوب می شدند که در سمت ریاست کلی دادگستری های استان لرستان و کرمانشاه خاطرات خوبی در اذهان مردم این استانها از خود باقی گذاشتند.
اینجانب مصیبت وارده را به مردم عزیز کوهدشت و ورمشکان ،بستگان و به ویژه خانواده محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده از درگاه خداوند سبحان جل و علا برای آن مرحوم علو درجات و برای بازماندگان محترم صبر جمیل و اجر جزیل مسالت دارم .
حسینعلی امیری
معاون رییس جمهور در امور مجلس
 
امتیاز دهی