*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: سیاست ایران در قبال برجام «عمل در مقابل عمل» است معاون پارلمانی رئیس‌ جمهوری گفت: دولت جمهوری اسلامی ایران سیاست «عمل در مقابل عمل» را در در قبال برجام اجرا می‌کند. حسینعلی امیری روز شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در بوکان با بیان اینکه اروپایی‌ها تعهداتی در قبال برجام دارند، اظهار داشت: برنامه‌های راهبردی ایران همه بهانه‌ها را از طرف‌های متعهد گرفته است و قاعدتا آنان باید به تعهدهای خود عمل کنند.
وی ادامه داد: بعد از عمل به برنامه‌های راهبردی از سوی کشورمان، ایران سیاست عمل در برابر عمل که یک سیاست مهم در عرصه بین‌الملل به شمار می‌رود را اجرا خواهد کرد.
او گفت: جمهوری اسلامی ایران کاهش تعهدات خود را اجرایی کرد و امیدوار هستیم که اروپایی‌ها به تعهدهای خود عمل کنند که نیاز به اجرای گام‌های بعدی وجود نداشته باشد.
امیری ادامه داد: برجام ثابت کرد در تعهد به عهد، ایرانیان سرآمد جهان هستند و این امر امروز جایگاه ایران و آمریکا در جهان را تغییر داده است که این بر کسی پوشیده نیست.
معاون رئیس جمهوری افزود: آمریکا تلاش می‌کند با تحریم‌های همه‌جانبه و کاملا ظالمانه اقتصاد ما را هدف قرار دهد اما امروز جای ما با آمریکای سال ۱۳۹۲ عوض شده است.
امیری تاکید کرد: در آن زمان اجماع جهانی علیه کشور ما بود ولی امروز خبری از ایران‌هراسی نیست و رهبران کشورهای بزرگ دنیا خواهان ایجاد روابط دوجانبه با کشور ما هستند که همگی نشان‌دهنده تاثیر برجام در عرصه بین‌المللی است.
معاون پارلمانی رییس‌جمهوری به منظور بهره‌برداری از چند طرح عمرانی به آذربایجان‌غربی سفر کرده است.
 
امتیاز دهی