*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: فهرست لوایح مرتبط با محورهای مورد نظر رهبری به مجلس ارسال شد معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: در راستای تبعیت از منویات رهبر معظم انقلاب، فهرست لوایح مرتبط با محورهای مورد نظر سخنرانی ایشان در دیدار تصویری با نمایندگان به مجلس ارسال شد. «حسینعلی امیری» عصر سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: معانت پارلمانی ریاست جمهوری با عنایت به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در سخنرانی روز یکشنبه ۲۳ تیر ماه با نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تاکید ایشان بر اولویت "اشتغال، تولید، مسکن و جمعیت آوری"، فهرست آن دسته از لوایح که در ارتباط موضوعی با محورهای مورد نظر معظم‌له می باشند، مشخص کرد.
وی ادامه داد: این معاونت فهرستی شامل ۲۵ مورد از لوایح دولت را استخراج و جهت اولویت در رسیدگی به لوایح مزبور به مجلس ارسال کرد.
امیری اظهار امیدواری کرد: با در دستور قرار گرفتن لوایح مزبور در کمیسیون های تخصصی و صحن علنی مجلس شورای اسلامی گام موثری در حل مشکلات معیشتی جامعه فراهم آید.
هیات وزیران تعداد ۶۷ لایحه معوق مجلس دهم را به همراه سه لایحه دو فوریتی جهت ادامه رسیدگی پیشتر به مجلس شولای اسلامی ارسال کرده بود.
 
امتیاز دهی