*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در نشست ویدویی با نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی راهگشا بود. دکترحسینعلی امیری گفت:سیاست دولت دوازدهم و تاکید رئیس جمهور محترم تعامل با مجلس یازدهم است و از هر طرحی که منجر به تعامل و همکاری هر چه بیشتر دولت و مجلس در راستای خدمت بیشتر به مردم شود، استقبال میکنیم . به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکتر امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور در نشست شورای معاونین امور مجلس وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی گفت:سیاست دولت دوازدهم و تاکید رئیس جمهور محترم تعامل با مجلس یازدهم است و از هر طرحی که منجر به تعامل و همکاری هر چه بیشتر دولت و مجلس در راستای خدمت بیشتر به مردم شود، استقبال میکنیم .
معاون امور مجلس رئیس جمهور گفت: دولت همواره از راهکارهای عملی که منجر به تعامل با مجلس شورای اسلامی شود، استقبال می کند زیرا معتقد است همدلی و همکاری بستری برای ایجاد اعتماد مردم به نظام جمهوری اسلامی و امید آفرینی در جامعه است.
دکتر امیری ضمن تاکید  بر نقش و جایگاه معاونین پارلمانی در تعامل سازنده بین دولت و مجلس گفت: تاکید ویژه جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهور محترم، بر حضور فعالانه وزرا و مسئولین در مجلس شورای اسلامی است.
ایشان به فرمایشات حکیمانه مقام معظم رهبری در نشست ویدوئی با نمایندگان دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی اشاره کرد  و گفت: فضای ایجاد شده در کشور بعد از فرمایشات رهبری باید فضای همدلی و همکاری مبتنی بر اقدام های کارشناسانه و علمی در قوه مجریه و مقننه باشد و این توقع مردم از ماست زیرا حل مشکلات اقتصادی که بخش اعظم آن به دلیل تحریم های ظالمانه ایجاد شده است جز در بستر و فضای آرام توام با تلاش مضاعف امکان پذیر نخواهد بود.
امیری افزود: دولت می کوشد با نشست های تخصصی و کارشناسانه با ایجاد فضای همدلی و تعامل با مجلس در راستای تحقق فرمایشات رهبری که منجر به حل مشکلات اقتصادی، اجتماعی در جامعه و در نهایت ایجاد فضای اعتماد مردم به مسئولین و امیدآفرینی خواهد شد گام بردارد.
در ادامه جلسه امیر آبادی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: هر چند مدت کوتاهی از آغاز بکار مجلس یازدهم میگذرد اما شاهد همکاری و همدلی معاون امور مجلس رئیس جمهور و معاونین پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی با مجلس یازدهم هستیم .
عضو هیات رئیسه مجلس افزود در راستای همدلی و وحدت دو قوه مجریه و مقننه هیات رئیسه مجلس و معاونین پارلمانی می توانند نقش آفرینی کنند .
امیرآبادی گفت: امروز شاهد مشکلات متعددی هستیم و بخوبی واقفیم که پیروزی و گذر از این مسائل در سایه اتحاد و همدلی محقق میشود .
عضو هیات رئیسه مجلس در ادامه جلسه گفت: تدبیر مقام معظم رهبری و فرمایشات ایشان در دیدار ویدئویی نمایندگان مجلس شورای اسلامی خط بطلان بر نقشه های شوم دشمنان و کسانی که به دنبال تفرقه و نفاق هستند،کشید.
ایشان افزود مقام معظم رهبری بر توجه  ویژه مجلس شورای اسلامی بر دو مرکز پژوهش های مجلس و مرکز نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید نمودند
در این جلسه معاونین پارلمانی در راستای تعامل هر چه بیشتر دولت و مجلس پیشنهادات و نظرات شان را پیرامون موضوعات مختلف بیان نمودند.

 
 
امتیاز دهی