*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: تقسیمات کشوری جدید منجر به رونق و توسعه فارس می شود معاون پارلمانی رئیس جمهوری با اشاره به مصوبه جدید دولت مبنی بر ارتقای فرمانداری شهرستان مرودشت فارس به فرمانداری ویژه گفت: این مصوبه در شتاب بخشی به روند توسعه شهرستان موثر خواهد بود. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، حسینعلی امیری پنجشنبه ۱۸ مهر ۹۸ در حاشیه افتتاح پروژه های پارک دانشمندی و زمین چمن مصنوعی شهرداری مرودشت در جمع خبرنگاران افزود: مرودشت شهری مهمی است و موقعیت خاصی در کشور، استان و دنیا دارد.
وی یکی از ویژگی ها و ظرفیت های مرودشت را وجود مجموعه میراث جهانی تخت جمشید در این شهرستان عنوان کرد که حکایت از تمدن و فرهنگ ایرانیان دارد.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری گفت:هفته گذشته(دهم مهر۹۸) در جلسه هیات دولت با تبدیل فرمانداری عادی مرودشت به فرمانداری ویژه موافقت شد که براساس این مصوبه سطوح سازمانی این شهرستان ارتقا می یابد و فرمانداری مرودشت به معاونت استاندار تبدیل و سطح ادارات بالاتر می آید.
امیری افزود: این مصوبه آثار اجتماعی و اقتصادی زیادی خواهد داشت که به مردم مرودشت تبریک می گویم.
وی در ادامه با اشاره به مسئولیت گذشته خود در استان فارس به عنوان رئیس کل دادگستری گفت:‌ مسئولیت در فارس جزو بهترین دوران خدمت من بوده و خوشحالم امروز یکبار دیگر رونق و آبادانی و توسعه فارس به ویژه شهرستان مرودشت را مشاهده می‌کنم.
معاون پارلمانی رئیس جمهوری بیان کرد: کمتر از ۲ ماه پیش به بخشی دیگر از استان فارس سفر داشتم و شاهد توسعه و رونق و پویایی زندگی در استان بودیم و در چهار شهرستان استان پروژه هایی را افتتاح و کلنگ آغاز عملیات اجرایی برخی پروژه را به زمین زدیم.
امیری همچنین با اشاره به افتتاح پارک و زمین چمن در شهر مرودشت افزود: راه اندازی پارک آثار مثبت زیادی در کاهش آسیب های اجتماعی دارد که شاهد شور و نشاط مردم هستیم. 
بوستان دانشمند در زمینی به مساحت ۳۳ هزار متر مربع با اعتباری بالغ ۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان در منطقه محروم شهر مرودشت اجرایی شده است.
امیری همچنین ۲ مجموعه زمین چمن مصنوعی شهر مرودشت را در منطقه محروم این شهر افتتاح کرد که پروژه ها اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد تومان اجرایی شده است.
معاون رئیس جمهوری همچنین کلنگ خانه کشتی شهرستان مرودشت را به زمین زد که برای ساخت این خانه اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان پیش بینی شده است.
 
امتیاز دهی