*سال تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رییس جمهور: دفاع مقدس نام آشناترین واژه در حماسه‌های عزت آفرین ایران است معاون پارلمانی رییس جمهوری گفت: دفاع مقدس نام آشناترین واژه در قاموس حماسه‌های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوریهای آن در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهد ماند.  حسینعلی امیری در پیامی افزود:
 بسم رب الشهدا و الصدیقین
فرارسیدن 31 شهریورماه  و آغاز هفته دفاع مقدس یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است
 
دفاع مقدس ،نام آشناترین واژه در قاموس حماسه های عزت آفرین ایران است که خاطرات دلاوری های آن ،در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده و خواهند ماند.
پایان شهریورماه بازتاب خاطرات هشت سال دفاع مقدس است، روزهایی که ذره ذره خاک میهن اسلامی مان ، سربلندی ملتی را شهادت می دهد که سرافرازنه در مقابل دنیای کفر و اسکتبار ، مقاوم تر از کوه ایستادگی نموده و بر بلندای قله افتخار ، بیرق آزادگی را به اهتزار  درآوردند.
هفته دفاع مقدس یادآور ایثار و استقامت رادمردان و شیرزنانی است که در لبیک به فرمان امام  عزیزشان  در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران جانفشانی نموده و حماسه های ماندگار را بر برگ های زرین انقلاب اسلامی ثبت کردند.
بی تردید تاسی از فرهنگ عاشورای حسینی عامل موثر در تقویت روحیه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود. آزادی خواهانی که با مقاومت باورمند و بی نظیر خویش توانستند دشمنان ایران را به ورطه نابودی بکشانند.
دفاع مقدس احیا کننده خودباوری مردمی بود که آنان بار دیگر با اعتماد به نفس و با تلاش و همت حرکت قطار پیشرفت و توسعه ایران اسلامی را بواسطه نهضت تولید علم شدت بخشیدند و قله های رفیع علم و دانش و کارآفرینی و چرخش تولید را فتح نمودند تا شاهد عزت و عظمت کشورمان باشد.
اینجانب فرارسیدن هفته دفاع مقدس را که نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی  است  را گرامی می دارم و از خداوند جل و اعلا توفیق ادامه راه شهیدان جنگ تحمیلی را برای  خود و همگان مسالت می نمایم.
 
 
حسینعلی امیری
معاون امور مجلس رئیس جمهور
 
امتیاز دهی