*سال جهش تولید گرامی باد*     
 
.منو.
.
...
.پیوندهای مهم.
سايت مقام معظم رهبري
سايت دولت
سايت مجلس شوراي اسلامي
سامد
پایگاه ملی اطلاع رسانی قوانین و مقررات کشور
.
...
.ثبت نظر.

نام و نام خانوادگي
پست الكترونيكي
شماره تماس
موضوع
* متن نظر
.
...
.لینک ها.
.
...
 
1
معاون پارلمانی رئیس جمهور: حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشانه انزجار ملت ایران از حاکمیت آمریکا است حسینعلی امیری با بیان اینکه حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نفی معامله قرن است، گفت: این حضور نشانه انزجار ملت ایران از حاکمیت آمریکا و شخص ترامپ است. به گزارش روابط عمومی معاونت امورمجلس ریاست جمهوری، دکترحسینعلی امیری با حضور در جمع راهپیمایان 22 بهمن در مورد اهمیت راهپیمایی سال 98 گفت: راهپیمایی 22 بهمن همواره مهم بوده است اما در مقاطع حساس اهمیت این راهپیمایی بیشتر از گذشته است.
 
معاون پارلمانی رییس جمهوری تصریح کرد: آنچه اهمیت راهپیمایی این روز را بیشتر می کند، شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابو مهدی المهندس و همراهان اش است که به دست ترامپ ترور شدند.
 
وی گفت: آمریکا در این ترور دچار اشتباه محاسباتی شد. نمی دانست سردار سلیمانی یکی از شخصیت های محبوب کشور است.
 
حسینعلی امیری ادامه داد: امروز به دلیل اربعین شهادت این سردار بزرگ اسلام به نوعی حضور مردم قدردانی از این شهید بزرگوار نیز محسوب می شود.
 
معاون پارلمانی رییس جمهور افزود: از طرف دیگر حضور مردم در راهپیمایی امروز به نوعی نفی معامله قرن است، این معامله باطل است و هیچ آثار حقوقی ندارد. فلسطین مسئله اول جهان اسلام است و مردم ما نیز امروز برای دفاع از مردم فلسطین و باطل شدن این معامله حضور یافته اند.
 
حسینعلی امیری گفت: دلیل سوم اهمیت حضور مردم در راهپیمایی امسال انزجار ملت ایران از حاکمیت آمریکا و شخص ترامپ است.
 
امتیاز دهی