دیدار دکتر حسینی با نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی/ رئیس جمهور اهتمام ویژه ای به احیای روحیه دوران جهاد سازندگی بین گروه های جهادی دارد

معاون امور مجلس رئیس جمهور به مناسبت هفته جهاد کشاورزی با حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی دیدار و گفت گو کرد.
1401/3/30 دوشنبه
 دکتر سید محمد حسینی روز شنبه در این دیدار با تبریک و گرامیداشت سالروز تاسیس جهاد سازندگی به فرمان امام خمینی (ره) بر استمرار روحیه جهادی در عمران آبادانی روستاها و مناطق محروم تاکید کرد.
 دکتر حسینی خاطرنشان کرد : امروز با ایجاد و تقویت گروه های جهادی می توان روحیه حاکم بر جهاد سازندگی را در بین جوانان احیاء کرده و منشاء آثار و برکات فراوانی شد و در این راستا دولت و شخص رئیس جمهور اهتمام و توجه ویژه ای دارند.
 معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به تعامل مثبت و سازنده وزارت جهاد کشاورزی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: تبیین دستاوردها و اقناع افکار عمومی لازمه اجرای موفق تصمیمات و اقدامات اجرایی است و در این راستا ضرورت دارد ضمن استفاده از ظرفیت‌های رسانه‌ای و فضای مجازی، هم افزایی نیز وجود داشته باشد.
حسینی افزود: جهاد کشاورزی در اجرای گام بلند مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها نقش مهمی دارد که با تبیین برنامه هاو اقناع ضمن نظارت و هماهنگی در اجرا حلاوت این طرح بزرگ اقتصادی را آشکار خواهد کرد.
معاون رئیس‌جمهور همچنین بر تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: در سایه تعامل و همکاری با نمایندگان خانه ملت و پاسخگویی به سوالات و روشنگری و پیگیری مطالبات مردمی فضای همدلی مطلوبی برای خدمت بیشتر فراهم می شود.
 در این دیدار حجت الاسلام و المسلمین سید حسن ربانی نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی با تجلیل از روحیه جهادی و انقلابی آیت الله رئیسی اظهار داشت: اقدامات و فعالیت های شبانه روزی رئیس جمهور قابل تقدیر است و برای غلبه بر مشکلات و هجمه های روز افزون بدخواهان و دشمنان لازم است همه اعضای کابینه و مجموعه مدیران ارشد دولت سیزدهم با چنین روحیه ای در میدان فعالیت و تبیین و اقناع افکار عمومی تلاش کنند. نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی با انتقاد از اطلاع رسانی دولت گفت: یکی از انتظارات ما فعال شدن و تقویت جبهه رسانه‌ای دولت برای جهاد تبیین است و در این راه لازم است با بهره گیری از روش های هنرمندانه از پراکندگی کاری پرهیز شود.
 حجت الاسلام ربانی همچنین بر ضرورت هماهنگی در دولت تاکید کرد و گفت: انسجام و هماهنگی و انتشار صدای واحد از بدنه دولت یک موضوع ضروری و حیاتی است.
 نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی خاطرنشان کرد:  از رئیس محترم جمهور انتظار داریم ضمن اعتماد به جوانان بر استفاده و انتقال تجربیات نیروهای انقلابی تاکید داشته باشند.
حجت الاسلام ربانی با تمجید از جهت گیری انقلابی دولت مردمی سیزدهم گفت: دولت در میان مردم است و کارهای بزرگی در دست انجام است   برکات این تحول باید برای مردم تبیین و آشکار شود.
بیشتر >
اخبار برگزیده