با حضور دکتر حسینی انجام شد؛ برگزاری جشن میلاد امام رضا(ع) در معاونت امور مجلس ریاست جمهوری/ دکتر حسینی: عشق و علاقه عمیق مردم ایران به امام هشتم ناگسستنی است

1401/3/22 یکشنبه


جشن میلاد با سعادت علی ابن موسی الرضا (ع)، با حضوردکتر حسینی، معاونین، مدیران و کارکنان امور مجلس ریاست جمهوری در فضایی معنوی و با مولودی خوانی و ذکر صلوات خاصه امام رضا برگزار شد.
در این مراسم پرفیض ، چندتن از خدام امام رضا(ع) ضمن ورود پرچم متبرک حرم ثامن الحجج، اقدام به مدیحه سرایی و ذکر صلوات خاصه آن امام رئوف نمودند. پرچم متبرک امام رضا (ع) با هدف زیارت از راه دور در بین جمعیت حاضر گردانده شد که با استقبال گرم کارکنان مواجه شد و معنویت خاصی را به مراسم بخشید.
دکتر سید محمد حسینی روز شنبه در این مراسم در سخنانی با اشاره به معارف اهل‌بیت(ع) و جایگاه و کرامت والای ائمه‌اطهار و امام رضا(ع) اظهارداشت: وجود حرم شریف امام هشتم در ایران عزیز آثار و برکات معنوی فراوانی داشته است و باید قدر این نعمت الهی را بدانیم .
معاون رئیس جمهور با اشاره به هجمه های مداوم به صاحت قدسی امام رضا علیه السلام گفت: اهل کفر و نفاق اخیرا با ساخت فیلم عنکبوت مقدس بدنبال ایجاد شبهه و خدشه دار کردن جایگاه امام رئوف و کاستن از عشق وارادت مردم برآمده اند و البته توسل به این گونه اقدامات نشانه جهالت آنان است چرا که مردم ایران را نشناخته اند و بی تردید هجمه آنان بر اشتیاق و ارادت مردم خواهد افزود و علاقه عمیق مردم ایران به این امام همام ناگسستنی است.
حسینی خاطرنشان کرد: در قرآن کریم نیز بارها اشاره شده است که اهل کفر در مقابل پیامبر اسلام (ص) و مومنین روش استهزاء را در پیش گرفتند تا کرامت و نورانیت پیامبر عظیم را خدشه دار کنند چرا که پاسخی به استدلال و منطق الهی نداشتند.
معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به جریان تحریف و فرقه سازی در طول تاریخ گفت:  امام رضا علیه الاسلام با کرامت و جایگاه علمی و معنوی والایی که داشتند، سلسله خلفای عباسی را رسوا کرده و منشاء تحولات بزرگی در ایران اسلامی شدند.
بیشتر >
اخبار برگزیده